Wiadomości

Zamówienia publiczne

Zamówienie publiczne dla przedsiębiorczych


Około 100 podlaskich przedsiębiorców zdobędzie najnowszą wiedzę z zakresu zamówień publicznych podczas konferencji organizowanej 30 listopada w Białymstoku przez PARP, Urząd Zamówień Publicznych oraz Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego.

2 marca 2004 r. weszło w życie Prawo zamówień publicznych, stawiając nowe wyzwania przed przedsiębiorcami, potencjalnymi wykonawcami zamówień publicznych na usługi, dostawy i roboty budowlane. Zamiarem organizatorów konferencji jest przybliżenie zainteresowanym doświadczeń uzyskanych w pierwszym półroczu obowiązywania nowej regulacji.

Konferencja „Zamówienia publiczne dla przedsiębiorczych” organizowana jest bezpłatnie w ramach cyklu spotkań z przedsiębiorcami finansowanych przez PARP. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego przyjmuje do 19 listopada włącznie zgłoszenia chętnych do udziału w konferencji pod numerem telefonu tel. 085 740 86 83

Konferencja adresowana jest do firm zainteresowanych zmianami, które nastąpiły na rynku zamówień publicznych w związku z wejściem w życie nowego Prawa Zamówień Publicznych oraz członkostwem Polski w Unii Europejskiej. Wykłady prowadzą pracownicy Urzędu Zamówień Publicznych oraz niezależni konsultanci

Przedsiębiorcy dowiedzą się na konferencji w Białymstoku m.in. o tym, jak zmienił się rynek zamówień publicznych po wstąpieniu Polski do UE, kto może ubiegać się o zamówienia publiczne, jakie są zasady udzielenia zamówień publicznych oraz jaka jest pozycja przedsiębiorcy w świetle Prawa Zamówień Publicznych. Uczestnicy konferencji zapoznają się również z obowiązkami przy wydatkowaniu środków z Funduszy Strukturalnych.W imieniu Podlaskiej Fundacji Rozwoju regionalnego zapraszamy dziennikarzy do udziału w konferencji, która rozpocznie się 30 listopada o godz. 10.00 w Hotelu Gołębiewski. Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numer: 85/ 74 36 856.


First Communications

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.