środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1909 wyświetleń

Zamieszki na EURO 2012

Zachodnie agencje niemal zgodnie obciążyły polskich chuliganów odpowiedzialnością za starcia z rosyjskimi kibicami przed meczem Euro 2012 w Warszawie między Polską a Rosją.

W starciach tych rannych zostało kilkanaście osób.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał w środę wieczorem osiem osób zatrzymanych po wtorkowych burdach. To pierwsi ukarani za udział w tych wydarzeniach.

Otrzymali kary grzywny lub pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Zarzuty, jakie są stawiane uczestnikom wtorkowych zajść, to naruszenie nietykalności policjanta, znieważenie funkcjonariusza lub udział w nielegalnym zgromadzeniu

 

 

 

 

 

PAP

Komentarze (2)

ja tu czegos nie rozumiem. jesli kibice Widzewa wywieszaja na meczu transparent z PRZEKREŚLONYM symbolem Sierpa i młota - klub zostaje ukarany za ... "PROPAGOWANIE TREŚCI KOMUNISTYCZNYCH" !!!!! Ale kiedy "goscie" afiszuja sie w stolicy z symbolami komuny, nikomu to nie przeszkadza. O co chodzi w tym kraju? Ludzie! Czy naprawde wiekszosc spoleczenstwa jest tak slepa i glucha? Cala Polska widzi w tych zajsciach atak na "ruskich" Polskich chuliganow, bo to niedobrzy chlopcy. Mi to bardziej przypominalo bitwe z 1920 roku. A tak swoja droga to trzeba naprawde byc naiwnym, zeby dac ludziom zakaz stadionowy i wierzyc, ze na Euro bedzie bezpiecznie, huczec o tym na lewo i prawo. pozdrawiam Gronkowietz

Mamy przecież wielkiego i "dzielnego" Ministra Spraw Zagranicznych Radka Sikorskiego, który nie potrafi odpowiednio interweniować w takich sprawach, jak i w wielu innych podobnych - bo się boi - z łatwością przychodzi mu wyśmiewanie rodaków. Takich obecnie mamy rządzących. Wstyd !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.