piątek, 21 czerwca 2024

Sport

Zakończyli sezon wędkarski

       W dniu 13 października 2007r. na kanale Szymońskim / koło Giżycka / odbyły się ostatnie w sezonie 2007 roku zawody wędkarskie koła nr 83 z Grajewa o puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Pfleiderer S. A. w Grajewie .
W zawodach uczestniczyło 30 zawodników .
Zawody zostały rozegrane  w konkurencji spławikowej indywidualnej i trwały w jednej turze w godzinach od 7,15 do 13,00 . Było chłodno i wietrznie lecz atmosfera rywalizacji bardzo gorąca .
         Zwycięzcami zawodów zostali :
                                                       -   I miejsce -  Kowalewski Robert      - 11260 punktów ,
                                                       -  II miejsce -  Chmielewski Mariusz  -   6840 punktów ,
                                                       - III miejsce – Kuczewski Stanisław   -   5800 punktów .
   
        Puchary oraz główne nagrody ufundował Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Pfleiderer S. A. Grajewo. Pozostałe drobne nagrody / otrzymali je wszyscy uczestnicy / sfinansowane zostały ze środków własnych koła wędkarskiego.  Równolegle z okresem ustalania wyników zawodów było ognisko z kiełbaskami i napojami , podczas którego dzielono się wrażeniami z zawodów oraz podsumowano sezon wędkarski 2007 roku . Wędkarzem sezonu wędkarskiego 2007 roku w konkurencji spławikowej bezapelacyjnie został Kol. Kowalewski Robert .
        W imieniu Przewodniczącego OM NSZZ „Solidarność”  puchary oraz nagrody wręczył Prezes Koła Wędkarskiego 83 w Grajewie Kol. Zygmunt Gan.

www.WEDKARZE.e-grajewo.pl
         
                                                                                                   

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.