poniedziałek, 29 listopada 2021

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 4923 wyświetleń

Zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu

W związku z z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą wzrostu zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w kraju  z dniem 27.10.2021 roku wprowadzono czasowy zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu Ogólnym im. dr W. Ginela w Grajewie.


  Zakaz nie dotyczy:
 Opiekunów pacjentów do 12 roku życia.
 Osób uczestniczących w porodach rodzinnych.
 Osób odwiedzających pacjentów w stanie terminalnym - za zgodą Lekarza Kierującego Oddziałem.

 

Czwarta fala koronawirusa w Polsce gwałtownie przyspieszyła. Ostatniej doby doszło do ponad 8,3 tys. zakażeń koronawirusem. To najwięcej od sześciu miesięcy. Rośnie także liczba hospitalizacji i używanych respiratorów.

W woj. podlaskim zajętych jest 666 (to drugi, po woj. lubelskim, najwyższy wynik w skali kraju) z 973 łóżek dla pacjentów z COVID-19. To oznacza 68 proc. Pomocy respiratora wymaga 31 z nich. Wszystkich dostępnych jest 77, to oznacza, że w użyciu jest 40 proc

poniedziałek, 29 listopada 2021

Uwaga kierowcy - ślisko na drogach w regionie!

Komentarze (14)

Nareszcie. Ta decyzja już dawno powinna być podjęta zwłaszcza biorąc pod uwagę to, jak pracownicy i pacjenci podchodzą do obowiązku noszenia maseczek w placówce.

Gosia moze bys przyszla i popracowala 12 godzin w maseczce i potem sie wypowiadała/

Co wy macie do tych maseczek, jesteś szczepiona, nosisz maski to czego jeszcze się boisz???? Osoby która jest bez maski????

A jaki procent pracowników medycznych jest zaszczepionych, bo nikt o tym nie mówi, a chyba nie za dużo

To przyjdz i 12 godzin pracuj w maseczce jeszcze ubierzemy Ciebie w kombinezon i poczujesz jaka to praca

Madry Polak po szkodzie , mezatka po rozwodzie !

A maseczki cos dają ? Zalóz to i idz oozamiatac szczotka no. Zobacz ile kurzu sie nawdychasz a potem przeczytaj o virusie jego wielkości. No brawo jeśli ktoś myśli ze to cokolwiek daje. No moze mniej jest anginy bynajmniej zdaniem lekarzy.

Wszystko ok. Ale ktos powinien zwracac uwage ludziom czekającym pod laboratorium na pobranie krwi. /

Gosia warto zwrócić że przez jakiś czas nie bylo maseczek więc jak pracownicy mieli je nosić? /

Covid ,nie przesadzaj a te ciężarówki które były pokazywane to co co przywiozły?

Hemp & wood już niedługo przyjdzie z pomocą i da nam implanty pod skórę dłoni. Podawanie preparatów bez końca też zostanie ,bo jest fajne. Słuchajcie polityków,bo tylko oni mówią prawdę i chcą dla nas jak najlepiej.

Te maseczki to tak chronią jak szczepionki .Szepionka którą musimy przyjąć trzy dawki w roku ...oj słabo widzę jej skutecznosć

Po co ludzi wprowadzacie w błąd, jak w szpitalu w Grajewie chorzy z Covid są przywożeni z innych miast tj np Białystok więc czego straszyć ludzi w Grajewie że tyle osób leży na zakaźnym

A ktoś się może orientuje jak porozmawiać i uzyskać informacje o stanie zdrowia?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.