niedziela, 17 października 2021

Kraj

Zaginiony J. Butkiewicz

Zaginiony J. Butkiewicz
- Policjanci poszukują zaginionego Janusza Butkiewicza

Policjanci poszukują 42-letniego Janusza Butkiewicza.  Mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 5 na 6 czerwca 2011 r.  w Ełku w jednym z pubów na promenadzie nad Jeziorem Ełckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że tej nocy mężczyzna wszedł do jeziora i popłynął w kierunku ul. Zamkowej. Od tego czasu  nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi. Mężczyzna ma około 176 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był najprawdopodobniej w spodnie jeansowe i koszulkę z krótkim rękawem koloru pomarańczowego.

W dniu dzisiejszym policjanci wspólnie  z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej  w Ełku oraz zespołem płetwonurków ze Straży Pożarnej  w Giżycku przy użyciu specjalistycznego sprzętu (sonar) sprawdzali Jezioro Ełckie.
Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są  o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ełku pod numerem telefonu 87 621 82 00 lub 997

 

 

- Z ranami ciętymi twarzy trafił do szpitala
Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 21 - letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna z ranami ciętymi twarzy, powstałymi po uderzeniu rozbitą butelką trafił do szpitala. Za spowodowanie uszkodzenia ciała grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 21 - latek wraz ze swoim kolegą wracając z baru, został zaczepiony przez dwóch młodych mężczyzn. W trakcie zdarzenia jeden z nich miał uderzyć pokrzywdzonego rozbitą butelką w twarz. Mężczyzna z obrażeniami twarzy trafił do szpitala. Najprawdopodobniej przyczyną takiego zachowania była zazdrość o dziewczynę. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Za spowodowanie uszkodzenia ciała grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności
KPP Ełk

 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.