poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10351 wyświetleń

Zaginione dzieci odnalazł pies

Zaginione dzieci odnalazł pies

Zaginione 7-latki odnalazł w lesie pies służbowy

Sukcesem zakończyły się wieczorne poszukiwania 7-letnich dzieci, które zabłądziły w lesie. To pies służbowy z ełckiej komendy podjął skuteczny trop i wskazał policjantom drogę, którą podążały dzieci. Dzięki temu po blisko dwugodzinnych poszukiwaniach dzieci bezpiecznie trafiły do domu swoich dziadków.

 

Zgłoszenie o zaginięciu chłopca i dziewczynki policjanci otrzymali w piątek około 20:30. Okazało się, że 7-letnie dzieci opuściły teren posesji swojego dziadka dwie godziny wcześniej w jednej z wiosek w pobliżu Ełku. Zaniepokojona zapadającym zmrokiem rodzina poprosiła o pomoc w odnalezieniu dzieci policjantów oraz strażaków. Natychmiast rozpoczęto zaangażowane działania poszukiwawcze.

Oficer dyżurny wysłał także na miejsce policjantów przewodników z psami służbowymi.

Pies po powąchaniu dziecięcych ubrań złapał trop i wskazał policjantom kierunek, w którym odeszły dzieci.

Dzięki temu niespełna dwie godziny później 7-latki zostały odnalezione w głębi lasu. Oddaliły się około 2 km od swojego domu.

Dzieci były zdezorientowane, ponieważ zabłądziły i nie mogły znaleźć drogi powrotnej do dziadków. Na szczęście nic im się nie stało. Całe i zdrowe zostały przekazane opiekunom. 

Komentarze (9)

Pies....najlepszy przyjaciel człowieka gdyby nie on,aż strach pomyśleć co mogłoby być z dziećmi.Szanujemy zwierzęta!

Asia a o psach, ktore zagryzaja dzieci nie slyszysz od czasu do czasu w mediach ogolnopolskich?

Bez komentarza Krzysztof dobrze że głupich nie sieją

Na szczęście ten pies nikogo nie zagryzł, wręcz odwrotnie, pomógł. Krzysztof chyba nie lubi psów.

Brawo. Piękna historia. Oby wszystkie tak się kończyły. Pies to wielki przyjaciel to wręcz członek rodziny. Krzysztof ty pewnie należysz do tej grupy ludzi, którzy jadąc na rynek wypuszczają swoje psy po drogach między miejscowościami? I pamiętaj , że to ludzie wychowują psy i jeśli zdarzy się taki, który pogryzie dziecko czy tam innego człowieka to jest to wina tylko i wyłącznie właściciela psa bo tak go wychował.

Krzysztof masz racje. Cwierćmózgi biorą niebezpieczne psy i dawaj szczuć wszystkich po kolei.

Zawsze jakiś debil.sie wyrwie z głupim komentarzem.

Nawet kundel moze byc grozny,jak bedzie przebywal z bezmozgowcem,dlatego kazdy pies to przyjaciel czlowieka,a to gdzie i z kim przebywa to nie jego wina,ze moze byc grozny,w ten sposob broni sie

Brawa dla policji

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.