środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14089 wyświetleń

Zaginął Tomasz Fabrycki


Policjanci poszukują 50-letniego Tomasz Fabryckiego mieszkańca Ełku, który zaginął 8 listopada 2016 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Zaginiony:

        Tomasz Fabrycki
        50 lat
        171-175 cm wzrostu
        tęga budowa ciała
        łysy
        duże odstające uszy
        bielmo oka lewego

8 listopada 2016r. rodzina straciła z nim kontakt i tej pory mężczyzna nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna nie przebywa w swoim domu i nie ma z nim kontaktu telefonicznego.  

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 87 621 82 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji. - informuje KPP Ełk
 

Komentarze (3)

Już nie zliczę, która to osoba w Ełku zaginęła! Nie uważacie , że coś jest nie tak? Nikt tego nie zauważył? Co z tyloma zaginionymi osobami, znalazły się? Zawsze brak informacji czy ktoś się znalazł, raz tylko było o jakiejś małolacie co u chłopaka była, to co wszyscy pozostali zaginęli!!! Co jest!!

Wypłynie razem z roztopami

Mam nadzieję, że ten pan się znajdzie . Współczuję rodzinie i rozumiem co przeżywają .Moja ciocia zaginęła 4 lata temu i ślad po niej zaginął do dziś nie wiemy gdzie się podziewa i czy żyje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.