Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11027 wyświetleń

Zaginął Łukasz R.

Zaginął Łukasz Maciej R.
Policjanci poszukują 40 -letniego Łukasza Macieja Reszkieiwcza mieszkańca Ełku, który zaginął 25 października 2016 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.


Zaginiony:

  •      Łukasz Maciej R.
  •      40 lat
  •      170 cm wzrostu
  •      szczupła budowa ciała
  •      ciemne, krótkie włosy
  •      przy potylicy na głowie blizna po szwie

Mężczyzna 25 października 2016r. opuścił mieszkanie nie mówiąc, gdzie się udaje i do tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Rodzina sprawdziła już możliwe miejsca pobytu, jednak zaginionego nie odnalazła.

W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie czarną kurtkę, prawdopodobnie szarą bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i buty sportowe.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 87 621 20 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji. - informuje KPP Ełk

 

____
5 marca br. około godz. 15.30 służby ratownicze otrzymały informację o zwłokach mężczyzny znajdujących się w rowie melioracyjnym w okolicach ul. Kolejowej w Prostkach.

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Prostek wydobyli zwłoki z wody. Stan ciała wskazywał, że mężczyzna przebywał w wodzie od dłuższego czasu dlatego też odstąpiono od czynności reanimacyjnych - poinformował nas kpt. Jarosław Pieszko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Przeprowadzona sekcja zwłok nie wykazała udziału osób trzecich w zgonie.


Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, to 40 - latek z Ełku, który był poszukiwany od października 2016 r.

 

Komentarze (1)

To dziwne że tak często w Ełku sa zgłaszane zaginięcia ludzi. Dziwne miasto.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.