Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 13780 wyświetleń

Zaginął kot


Zaginął kot perski maści czarno-białej na os. Południe, okolice "Alternatyw".

 Bardzo proszę o kontakt, jeżeli ktoś posiada jakąś informację, ponieważ jest to 13 - letni kotek bardzo przyzwyczajony do swego pana.
Uczciwego znalazcę czeka nagroda.


TEL. 607330160

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (24)

A może jakieś zdjęcie?

nie wiem jak wygląda kot trzeba fotki dołączyć

pewnie mysza go zżarła

Teraz też takie coś się zdarzą

szkoda kiciusia :(

To kot starszego pana który za nim bardzo tęskni a jak rozmawia z ludzmi o swoim pupilu to lzy mu plyną po twarzy.Jeśli ktoś ma jakieś wiadomości to niech się odezwie,bo wlaściciel ciągle chodzi wokól bloków i po ląkach szuka swojego Puszka.

Mogę oddać swojego, tylko że jest bardzo wybredny w jedzeniu, nie toleruje żadnej świniny tylko kurczaki, nawet polędwicy nie ruszy!

ludzie już bez przesady żeby pisać o jakimś kocie na głównych newsach, pewnie wielu z was napisze że to pupil członek rodziny etc. Co z tego to jest tylko zwierze nic więcej , na głównej stronie powinny być ważne artykuły a nie śmieciowe problemy " zwykłego Kowalskiego " . Mam nadzieje że ten artykuł się ukaże ;)

Do Michala.Dla ciebie to może śmieciowy problem,ale to nie pierwsze ogloszenie o zwierzętach,które pojawia się na glównej stronie,jak cię to mocno razi w oczy to nie czytaj i nie pisz.

michał masz racje,zagineła 5letnia dziewczynka to jest problem a oni daja o kocie.kpina

jakim trzeba być pustym, zapatrzonym w swój własny nos człowiekiem żeby myśleć tak jak 'Michał'. wspólczuje otoczeniu tego pana ze musi znosic jego 'mądrosci' zyciowe....

A mi zginął chomik i chyba napisze o tym do telewizji.

Jak trafił na Alternatywy to na pewno zżarły psy (łatek i te dwa czarne), bo one tam rządzą.

Jesteście nienormalni :)
Człowiek prosi o informacje dotyczące jego pupila ,a większość z czytających robi sobie żarty.Gratuluje poziomu .Jeżeli nie chcecie bardziej się poniżać to darujcie sobie mądrości życiowe,bo aż przykro czytać ,że istnieją tacy ludzie.Właścicielowi życzę jak najszybszego powrotu kociaka :)

obserwator- psy rządzą na alternatywach?
Mieszkam tu i dopiero się dowiaduje haha
Dobrze wiedzieć ;)

Ludzie ogarnijcie sie troche , dla kogoś ten Kot jest bardzo ważny i coś znaczy a wy robicie z tego żarty , mam nadzieje że własciciel znajdzie Kota , A wy piszac takie komenatarze chyba nie macie co robic , wiec lepiej nie pisać tu takich rzeczy . Widocznie Kot jest bardzo ważny i nie wszyscy ludzie uważaja ,że zwierze nic nie znaczy .

Nie wiem w jakim ja ,żyje społecznstwie mam nadzieje ,że kot odnajdzie sie . Żal mi ludzi piszacych tu te nie miłe komenatrze bo są bez rozumu.

Boże, nie myślałam, że te grajewskie "otoczenie" może być aż takie nie dokształcone i płytkie. I co z tego, że zniknął komuś chomik? Chomik to zwierzę które można kupić w każdym zoologicznym za kilka zł. Z chomikiem nie wyjdziesz na spacer, nic z nim nie zrobisz jedynie możesz się patrzeć jak chowa się do domku albo kręci się w kółko, a kot perski? Po raz, te koty kosztują i nie jest to kilka złotych, ale dla niektórych mogą być to duże pieniądze nawet i jest to zwierze, które jest obecne w naszym codziennym życiu, od rana do nocy jest go wszędzie pełno więc człowiek się przywiązuje. Więc nie ma co porównywać takiego spier.. chomika do bardzo ładnego kota. UŻYJCIE LUDZIE CZASEM MÓZGU BO AŻ WSTYD MI ŻE MIESZKAM W OKÓŁ TAKICH LUDZI ....

Poszedł na myszy i wojnę przegrał.

to jest bardzo ważne, a ci co tego nie rozumieją to h....., a srele niech się pilnują same.

a mi wstyd jest że te grajewskie "otoczenie" prowadzi wojny o jakiegoś kota,czy chomika.Ludzie opanujcie się to tylko zwierzęta.Ciekawe czy kolejny artykuł,będzie o zaginionym chomiku.Naprawde nie macie o czym juz pisaać??

Osoby, które nie lubią zwierząt nie powinny się tutaj w ogóle wypowiadać. Po pierwsze nigdy nie zrozumieją problemu, bólu i żalu osoby, której zaginął ukochany zwierzaczek i nie zrozumieją tragicznego położenia samego zaginionego kotka lub pieska. Znam osobiście ból po utracie pupila, gdyż sama kilka lat temu w ten sposób straciłam ukochaną istotę- kotka. Najbardziej żal mi jednak zwierzaczków, gdyż to one skazane są na pastwę losu, niebezpieczeństwa, brak pożywienia, choroby, lęk itd.... Bardzo współczuję i opiekunowi i samemu kociaczkowi. Nie rozumiem znieczulicy i ignorancji ze strony wielu ludzi. Mogę mieć jedynie nadzieję, że kiedyś też spotka ich zły los i może najdzie ich jakaś refleksja. Oby... Ada

do otoczony: jesteś ograniczonym umysłowo człowiekiem, żal mi cie

Ada jesteś super!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.