UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10981 wyświetleń

Zaginął Damian Jarocki

Policjanci poszukują 25-letniego Damiana Jarockiego z Ełku, który w dniu 19 września 2016 roku opuścił swoje miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci poszukują 25-letniego Damiana Jarockiego, który w dniu 19 września 2016 roku wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma ok. 190 cm wzrostu, waży ok. 80 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, ciemnoblond włosy oraz niebieskie oczy i pociągłą twarz. Cechą charakterystyczną zaginionego jest brak przedniego zęba /jedynki/ oraz liczne tatuaże.


Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe w kolorze szarym i kurtkę w kolorze białym w czarne cętki oraz czarne buty sportowe.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Ełku ul. Chopina 10 lub telefoniczny pod numerem tel. 87 621 82 00 lub 997.

KPP Ełk

 

Komentarze (2)

damian odezwij sie gdzie przebywasz rodzina czeka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.