Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14007 wyświetleń

Zadymiarka w akcji

W środę 13 grudnia br. na ul. Pułaskiego i Sienkiewicza w Grajewie odbyła się prezentacja sprzętu do wykrywania nielegalnych podłączeń kanalizacji sanitarnych. Zakupem urządzenia poważnie zainteresowany jest miejscowy Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Test na ulicach miasta pomagał przeprowadzać przedstawiciel jednej z białostockich firm, która jest dystrybutorem sprzętu. Urządzenie, zwane fachowo zadymiarką kosztuje ok. 11 tys. zł.

- Urządzenie produkuje dym, który wpuszczany jest do otworu kanalizacyjnego. Tam gdzie występuje nieszczelność, dym wychodzi na powietrze. W ten sposób łatwo można zlokalizować nielegalne przyłączenietłumaczył przedstawiciel firmy.

Jak się okazało sprzęt spisał się znakomicie. Na ul. Pułaskiego zadymiarka wykryła nielegalne podłączenia. Jak poinformował dyrektor ZWiK Grzegorz Purwin decyzja co do zakupu sprzętu zostanie podjęta pod koniec roku. Wówczas będzie wiadomo, czy Zakład będzie miał oszczędności.


e-Grajewo.pl 

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (3)

11 tys. zł za maszynę która napędza trochę dymu i smrodu ? Drogie badziewie.

ale jaja:P:P:p;p;pFajne:P::P

to lepiej kupic ten badziew co na dyskotekach dym robi na to samo wyjdzie a i jeszcze 2 rury od odkurzacza polaczyc ze soba i mamy zadymiarke hahahaa i zaoszczedzimy 10.000zl :) pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.