czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 3804 wyświetleń

Zabezpieczyli 277 krzaków konopi!

Policjanci zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i uprawę konopi. Podczas przeszukania w domu mężczyzny mundurowi znaleźli ponad 19 kilogramów suszu, który po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. Dodatkowo na posesji w pomieszczeniu gospodarczym i na polu z kukurydzą policjanci znaleźli również 277 krzaków konopi.


Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i uprawę konopi. Mundurowi ustalili, że 45-letni mężczyzna w miejscu zamieszkania może posiadać zabronione substancje. Podczas przeszukania w domu mieszkańca gminy Janów policjanci znaleźli łącznie ponad 19 kilogramów suszu. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że to marihuana. Dodatkowo na posesji, w piwnicy budynku gospodarczego i na przyległym polu z kukurydzą policjanci znaleźli łącznie 277 krzaków konopi. Z zabezpieczonych narkotyków można by było uzyskać około 25000 działek dilerskich o czarnorynkowej wartości około miliona dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i uprawy konopi. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

KWP w Białystoku

czwartek, 21 września 2023

Burmistrz zaprasza na spotkanie (22.09)

Komentarze (8)

Szkoda tyle roboty

Zabezpieczyli 19 kg liści ziemi i gałęzi ????

To jeden skręt kosztuje 50 zł? Drogo. To już wolę 0,7 czyściochy spożytkować.

A gdzie można kupić nasiona ?

Grozi , ale nic mu nie zrobią.

Ale afera bo znaleźli parę krzaków rośliny,/

Ogrodnik: popytaj w sklepach ogrodniczych.

dziwnie wygląda ten susz, gość ziołolecznictwo uskutecznia a zrobili z niego barona narkotykowego :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.