piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 22 komentarzy
  • 16429 wyświetleń

Zabawy dla dzieci - Hades

 
Wolontariusze miasta Grajewo wraz z Urzędem Miasta, Miejskim Domem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacjii
zorganizowali gry i zabawy dla dzieci i młodzieży,
spotkania odbywały się w sierpniowe środy na placu przy Klubie HADES w godzinach od 16:00- 19:00 


foto:
- 12.08.2009 r.
- 26.08.2009r.


 

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (22)

a co tam będzie ?

a czy to ważne co tam będzie grunt że coś dla dzieci żeby nie spędzały czasu pod blokiem !!!! Do koleżanki o imieniu OLA ja rozumie że w Grajewie nie ma dla młodzieży zbyt dużo rozrywek wręcz można powiedzieć że ich nie ma prawie wcale ale że ktoś coś chce zrobić dla najmłodszych coś to już jest to sukces tym bardziej że za free nic nie oczekując w zamian , więc proszę doceń to choć i tak się spodziewam iż zaczniesz mnie krytykować (jak większość :) ) bo jesteś tego zdania że młodzieży się należy dyskoteka a więc skoro jest tyle młodzieży co by chciała dyskotekę to może odmówcie sobie paczki papierosów cz tero paczka i sami zorganizujcie coś pokażcie że potraficie koszta nie wielkie a sumka konkretna ja sam z chęcią wam się dorzucę :)

faza bedzie :D

do damiankrk chyba dawno nie byles nastolatkiem,.....

Ja cenię takie pomysły i TAKICH LUDZI brawo!! a o wypowiedzi Oli ....no coż

dokładnie, zgadzam się z " Damian rk" .. trzeba cieszyć się z tego, że jest coś organizowane

Damiankrk - co nie zmienia faktu, że twoja wypowiedź nie sprawi, że dzieciaki przestaną kupywać papierosy i czteropaki ;] . Te zabawy na hds to lipa bedzie.

Ola - Czy Twoje IQ przewyższa chociaż IQ 5 latka?
;;;; - Fakt, może i nie był dawno nastolatkiem, a może jest tym jednym z niewielu, który potrafi żyć beż nałogów. To, że współczesna młodzież widzi tylko alkohol i papierosy, to jest bynajmniej smutne. Za kilka lat właśnie ten "alkohol" może Wam zniszczyć rodzinę.
Pozdrawiam.

było suuuper!!!!

ja tam bylem jest nawet fajnie ale nie ma nic do zjedzenia za free

widać , nawet nie można zapytać , co tam będzie , bo już krytyka Damiankrk . co za tupet .

było bardzo fajnie

można zapytać... teraz będzie czas na zabawy w terenie, więc będzie baaardzo ciekawie. Zapraszamy w środę 19.08.2009r.

Zapraszamy serdecznie w środę będą konkursy plastyczne, zabawy i BAL MASKOWY!!!

Fajnie, szkoda tylko że jeden dzień w tygodniu, ale dobre i to jeśli chodzi o zajęcie dla dzieci :) Gratuluję pomysłu i oby na 2 rok były 2 dni w tygodniu. A co do jedzenia za free - to myślę że można byłoby poprosić jakąkolwiek piekarnie żeby podarowała kilka bułeczek :)

Do DamianaKrK: Zacznijmy od tego że do Hadesu nie uczęszcza młodzież lecz dzieciaki , jeśli twoim zdaniem dzieci po 5 czy 12 lat są młodzieżą , to jak nazwać tych w wieku 16stu lat ? Dorosłymi ? obserwując zdjęcia nie zauważyłam młodzieży lecz dzieciaki, 2 sprawa - każdy ma prawo zapytać jaki program jest przewidziany , skoro umieszczają to na portalu chcę wiedzieć co będzie, a może nie będzie to nic interesującego dla kogoś kto by miał ochotę się wybrać a po 3 co Ty możesz wiedzieć o Grajewie skoro domyślam się że twój skrót krk pochodzi od miasta Krakowa. Dla twojej niewiedzy oznajmię Tobie , że rozrywki w Grajewie dla młodzieży nie brakuje tylko że nasza młodzież nie potrafi tego wykorzystać - wolą piwo - od zorganizowania sobie wycieczki rowerowej , zapalić - zamiast wykorzystać otwarte sale gimnastyczne gdzie można zebrać grupę znajomych i zagrać mecz. Kiedyś dzieciaki w gumę grały pod blokiem , wymyślały gry zabawy i się nie nudzili. Nasza młodzież ma wygórowane zachcianki stąd nuda i niesmak do Grajewa.

Zgadzam się z obserwatorka , ja kiedys z kolezankami pod blokiem gralysmy w rozne gry wymyslalysmy zabawy i bylo fajnie dzien zlecial , rodzice pokazali mi wiele roznych zabaw, i ja teraz przekazalam je swoim dzieciom a one swojemu pokoleniu. Teraz sie porobiło tak że trzeba wszystko pod nos podsunąc a co najlepsze żeby wszystko za darmo rozdawali i robili , skoro mlodziez tak sie nudzi przesiadywaniem pod blokami niech zajma sie czyms pozytecznym - czy ciezko jest tak jak napisala wyzej obserwatorka zorganizowac sobie wypad rowerowy czy tez biwak ? Ci ktorzy chca znajdą sobie zajecie a ci ktorzy mysla ze zajecie przyjdzie samo to beda dalej bąki zbijac na ławkach.

hehe dajcie im basen , dyskoteki, skatepark , i zeby wszystko było za darmo (śmiech na sali)

Super było na tej imprezie poprostu super ,Bardzo mi się spodobało u was :):) pozdrawiam wszystkie dziecaki z Hadesu !!!!!!!!! :):)

Super było na tej imprezie bardzo mi się spodobały konkursy i zabawy z dziecmi :) :)Pozdrowionka dla wszytskich dziecaków z Hadesu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justynkaa ;***
zapewne cudnie zatanczyłas, sorry ze nie przyszłam ;***

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.