niedziela, 26 czerwca 2022

Kraj

  • 7 komentarzy
  • 2231 wyświetleń

Zabawa 3-latki w oknie

14 sierpnia 2009
3-latka przez okno wyrzucała rzeczy z mieszkania, a pijana matka smacznie spała

W policyjnej celi trzeźwieje 40-letnia Ewa W., matka dwójki dzieci. Gdy pijana kobieta spała, jej 3-letnia córka wyrzucała zabawki, ubrania i buty przez okno mieszkania na III piętrze. W domu był jeszcze ośmiomiesięczny synek. Matka miała ponad 2,5 promila alkoholu w
organizmie. W zależności od ustaleń policjantów, Ewa W. może usłyszeć zarzut narażenia na niebezpieczeństwo życia lub zdrowia swojego dziecka. W takim przypadku groziłoby jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolejny przykład nieodpowiedzialnych rodziców. Wczoraj po godzinie 12.00 ełccy policjanci otrzymali informację, że z okna w bloku na III piętrze wyrzucane są różne przedmioty. Funkcjonariusze natychmiast pojechali to sprawdzić. Drzwi mieszkania otworzyła 40-letnia Ewa W., od której czuć było wyraźnie woń alkoholu. Kobieta oświadczyła policjantom, że przebywa
w domu z dwójką swoich dzieci. Rzeczywiście w mieszkaniu była 3-letnia dziewczynka i ośmiomiesięczny chłopczyk. Okazało się, że ojciec dzieci był w pracy. 40-latka stwierdziła, że okno w mieszkaniu było zamknięte, a ona po wypiciu jednego piwa poszła spać. Badanie alkometrem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Dzieci zostały oddane pod opiekę ojcu. Pijana matka trafiła do policyjnej celi.

Policjanci sprawdzają teraz, czy 40-letnia Ewa W. naraziła swoje dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku potwierdzenia groziłoby jej do 5 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie też poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.
KPP Ełk

Komentarze (7)

to nie matka jak jej w głowie wazniejsza wodka niz dzieci.albo po co ci wogole te dzieci jak niee umiesz sie nimi zaopiekowac.

mąż pracuje, a żona pije........ co to za matka!!!!!

mąż pracuje;;;;;;;;żona grasuje......z piwem w ręku.

dzieci oddac do adopcji albo do opieki spolecznej bo ta pani mimo 40 lat ma glowke 12 latki

ciekawe co by bylo jak by dziecko wypadlo?
pewnie by to nie docieralo do niej chyba ze by wytrzeżwiała.w tedy przejzala by na oczy i przestala pic!

Wtedy zapewne piłaby z rozpaczy-każdy pretekst jest dobry,nie mam słów....

Wtedy zapewne piłaby z rozpaczy-każdy pretekst jest dobry,nie mam słów....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.