sobota, 28 maja 2022

Kraj

  • 24 komentarzy
  • 4311 wyświetleń

Zaatakowali ekipę Polsatu

Słuchacze Radia Maryja brutalnie zaatakowali ekipę Polsat News


Wczoraj zakończyła się 19. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze w Częstochowie. Podczas uroczystości słuchacze Radia Maryja brutalnie zaatakowali dziennikarzy telewizji Polsat News.


Do dziennikarki Polsat News Ewy Żarskiej podszedł mężczyzna, wyrwał jej mikrofon i uderzył ją w twarz. W obronie Żarskiej stanął operator kamery, ale ekipa Polsatu News szybko została otoczona przez innych słuchaczy Radia Maryja, którzy zaczęli niszczyć ich sprzęt.

Mężczyzna, który zainicjował atak, został aresztowany. Pielgrzymów-fanatyków jedynie to rozjuszyło - atakowali nawet funkcjonariuszy policji, a potem zebrali się pod komisariatem w Częstochowie, gdzie głośno i agresywnie domagali się uwolnienia aresztowanego mężczyzny. - opisują wirtualnemedia.pl


Komentarze (24)

To już fanatyzm
To zatracenie rzeczywistości

Dla Mnie to już tylko i wyłącznie sekta...

Wyżej opisane zachowania zwolenników RM bardziej mnie odpychają od wyznania katolickiego, niż przyciągają. Nie takich postaw i zachowań nauczał Jezus. Pielgrzymi powinni ze wstydu ''zapaść się pod ziemię". Awdotia

Chorzy ludzie ,mam taka jedna w bloku ;Maryjowa; to uszy puchna dzien dnia,jak w domu wariatow........

Dziwi mnie że na stronie Grajewa pisze się takie oszustwa i powtarza plotki.e To reporterzy przez całą Mszę Świętą prowokowali modlących się ludzi. Gdy jednak ci nie reagowali na zaczepki, dziennikarze sfingowali przepychankę, oskarżając o jej wywołanie przypadkowych pielgrzymów.
Informacji podawanych przez media nie potwierdzają nie tylko świadkowie zdarzenia, ale także policjanci.

Hahaha BR. O margerito. Przeciez to sekta :p

Dlaczego bezmyślnie powielacie kłamstwa??
Wystarczy zajrzeć tu: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110712&typ=po&id=po03.txt

do BR - nie powielaj propagandy swojej zwolenniku RM, ludzie nie są głupi i mogą poczytać doniesienia/notki Policji. Sekta Radia Maryja, przykre jak patrzy się na tych ludzi, którzy przeszli istne pranie mózgu... :/

ech....czy wiesz dla czego rząd chce likwidować Radio Maryja?Bo Radio Maryja mówi prawdę na temat polityki i tego co się dzieje w Polsce.A dla Tuska bardzo zależy aby mówiło się o nim tylko w samych superlatywach.
Radio Maryja nic złego nie robi ,tylko tacy jak Ty powielają kłamstwa ,bo tacy jak Ty nigdy nie słyszeli o czym się mówi w RM.
TVN i Michnik w głowie Ci namieszał ?
Więc módl się do TVN

sekta radia maryja (bogobojni ludzie) zarty z wiary sobie robia

Debilu BR otworz oczy zobacz co wyprawia wasz guru rydzyk jak was traktuje jestescie jego plepsem gotowym oddac zycie za jego imperium pewnego dnia poleci wam odebrac sobie zycie i wy to ZROBICIE!!!

Kiedyś Wolna Europa była źródłem prawdy, dziś jest nim Radio Maryja. Do wszystkich przeciwników- posłuchajcie chociaż raz Serwisu Informacyjnego lub audycji "Rozmowy niedokończone", aby mieć zdrowy pogląd na sprawę. Doprawdy nie wiem, co Radio Maryja robi złego, najwidoczniej prawda w oczy kole.

Droga Nastolatko w moherowym berecie przejrzyj na oczy zobacz co wyprawia rydzyk jak omamia ludzi twego pokroju ile wyciaga od nich pieniedzy na co???????????? To prosi sie o pomste do nieba!!!!!!!!!!!!!!!

Radio Maryja gra u mnie bardzo rzadko, słucham go, gdy jestem u moich dziadków i wiem ile ono dla nich znaczy. Pieniędzy na to radio nie wyłożyłam, więc się nie wtrącam w jego istnienie. Najwięcej do powiedzenia mają właśnie ludzie twojego pokroju, droga Rybko, czyli tacy, którzy w życiu nie słuchali tego radia, co za tym idzie nie dali na nie złamanego centa, a Rydzyka znają tylko z pseudo-inteligentnych stron, gdzie ukazany jest jako osoba zwariowana, śpiewająca "parabole tańczą.."
PS. Moherowego beretu nie posiadam i nie muszę posiadać, żeby przedstawiać takie, a nie inne poglądy. Miło byłoby, gdybyś odpuścił sobie te prymitywne komentarze dotyczące mojej osoby.

NIe kwestionuje RM na zasadzie jest dobre albo jest zle, natomiast uwazam że jest za mocno nacjonalistyczne w swoim przekazie, pozatym do dzis nie jest wyjaśniona zbiórka na rzecz nie istniejącej juz stoczni gdańśkiej co podwaza autorytet tej stacji, to chyba tyle, pozdrawiam

kazdy ma prawo do propagowania treści jakie mu się podobają, nawet głupich. Problemem portalu e-grajewo jest to że pan czy pani piszaca post nawet sie nie podpisał co świadczy o tym że portal z medium waznego dla spolecznosci lokalnej zmieza w strone szmatławca. Z pozdrowieniami dla administratorów Rafał Pluszczewicz

Dziennikarzy POLSATU nikt nie zapraszał na te uroczystości ! Gdyby tak ci ludzie sami wtargnęli do POLSATU i zaczęli tam swoje interesy realizować - to dopiero by się działo ? Po paru minutach ochroniarze pozbyli by się ich i tyle. POLSAT BIJE PIANĘ, bo z tego się utrzymuje i to cała prawda.

Do RYBY ! Droga Rybo jak powszechnie wiadomo to właśnie ryby psują się od głowy u Ciebie proces ten jest bardzo zaawansowany - wyrazy współczucia, żeby mieć zdrowy pogląd na terażniejszość należy słuchać oprócz TVN , Radio Maryja też.

taką sekte należy rozwionzać,a rm zamknońć.

Do BR. Radio Maryja puwinno zająć się Maryją i jej synem, oraz tym, który ją "zwiastował" , a politykę niech zostawi politykom. To także, tyczy się czarnych i purpurowych.

Nasz PAPIEŻ popierał Radio Maryja a wielu nieudaczników tego nie pamięta i powtarzają te brednie za TVN- no cóż jest takie powiedzenie " naucz g........ to chodzi i powtarza". Politycy powinni zajmować się realizacją obietnic , które składali przed wyborami a jak jest każdy to widzi ? Gdyby Tusk powiedział prawdę , że jako wybrany polityk pozbędzie się stoczni , sprzeda koleje, lasy, rafinerię- pozbawi wielu stanowisk pracy to z pewnością premierem by nie został. Nasi politycy rządzący dbają tylko o siebie ! A przed wyborami obiecali co !!!!

Przed wyborami D. Tusk obiecał , że wszystkim będzie żyło się lepiej jak jego wybiorą. To teraz mamy za swoje ! Podwyżki żywności , światła , gazu , wody, paliwa, dalsza prywatyzacja kwitnie - ludzie tracą miejsca pracy, ale powstają ORLIKI zamiast stoczni i innych zakładów zlikwidowanych ....macie to wszystko dzięki rządzącym , którzy zawsze umieją zadbać tylko o swój interes.POLSAT powinien to wszystko przypominać rządzącym
.

Wilka ciągnie do lasu, a kto z sekty pochodzi, bo tak wychowany i ma sekciarskie zwyczaje to go do sekty ciągnie i stale o niej mówi i wszędzie ją widzi....... obłęd totalny........
POLSAT szuka sensacji - kłamie, mataczy i tak głupio się tłumaczy - żałosne, ale czego się nie robi dla pieniędzy ?

Polsat udał się na Jasną Górę w Częstochowie, bo chciał tam mszę odprawić po swojemu , tak się to porobiło, że za przykładem innych stacji telewizji wszystko wolno - ja bym ich dopiero pogonił gdybym tam był , bo to szaleństwo z Polsatu czy TVN żeby bważić tam gdzie ich nie proszą

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.