środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 7168 wyświetleń

Za mało pieniędzy na drogi

Wojewoda ma w swoim budżecie ponad 59 milionów złotych przeznaczonych na dofinansowanie budowy dróg. To za mało, bowiem samorządy potrzebują prawie dwa razy więcej. Podlaski Urząd Wojewódzki opublikował wstępny ranking inwestycji drogowych, które mogą mieć nadzieję na te pieniądze.

W przypadku dróg gminnych na szczycie listy rankingowej urzędu wojewódzkiego znalazły się przebudowy dróg w gminach: Czyżew, Drohiczyn, Siemiatycze, Rajgród, Wysokie Mazowieckie, Hajnówka. Na liście powiatowej w pierwszej kolejności umieszczone są takie powiaty jak sokólski, moniecki, siemiatycki, miasto Suwałki i grajewski.

Do połowy tego miesiąca samorządy mogą odwoływać się od decyzji urzędu wojewódzkiego. Pod koniec listopada zostaną ostatecznie wybrane te inwestycje drogowe, które dostaną rządowe dofinansowanie.  - informuje http://bialystok.onet.pl/

 

 

Komentarze (2)

Tak a droga z mieruc na przekopke to szok dziura na dziurze . a wywalaja kase w bloto

im w szystko malo ,..tyle kasy dostaja za paliwo g dzie te piniadze i tedrogi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.