sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14009 wyświetleń

Z pikniku do aresztu

Piknik Country w Mrągowie

Noc w policyjnym areszcie spędziła zatrzymana przez policjantów kobieta. 20 - latka z Grajewa wsiadła za kierownicę auta i spowodowała kolizję. Jak by tego było mało Żaklina S. miała prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie i nie miała uprawnień do kierowania. Teraz odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10. Za spowodowanie kolizji grozi jej kara grzywny nawet do 5 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy około godziny 1.00. Patrolujący ulicę policjanci oddelegowani z Oddziałów Prewencji z Olsztyna zauważyli jak na stacji benzynowej w Mrągowie kierowca rusza energicznie osobowym vw polo, kierując się wprost na samochód stojący za nim. I po chwili funkcjonariusze byli już świadkami kolizji.

 Żaklina S. tłumaczyła się, że chciała tyko przestawić samochód. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10. Za spowodowanie kolizji kobiecie grozi kara grzywny nawet do 5 tysięcy złotych. - opisuje mragowo.wm.pl

Komentarze (9)

BRAWO! Grajewo daje radę nawet tam! a tak na marginesie, po co areszt (przecież to z moich podatków) polecam wyrok 240 godizn sprzątania ślepego jeziorka i alejek przy parku. To się wszystkim opłaca.

A kobiety podobno są rozsądniejsze

Zakaz prowadzenia przez 20lat i mandat 20tyś. powinien być. Toż ona jest jak zamachowiec samobójca!

to zabalowała dziewczyna :P

240 to może przesada ale tak z 60-80 godzin prac społecznych by nie zaszkodziło.Koszt pobytu w wiezieniu jest kilkakrotnie a nawet kilkaset raz większy od kamizeli odblaskowej (4 PLN) i jakiegoś kijka do zbierania śmieci a ile przy tym dobrego, w miesiącu tak z 50 pijanych kierowców i mielibyśmy najczystsze państwo w unii.

do OHP: masz rację!

OHP masz racje w pewnym sensie :) Czubków pijanych w samochooodach powinno sie oddawac na eleganckie sprzatanie Polski :) POZDROO

1 raz może się zdarzyć (jechał na kacu czy po piwku) ale 2-3 a tym bardziej jeśli miesiąc wcześniej np zabrali to już bez wyrzutów powinni wysyłać na roboty przymusowe a nie do paki, 6mieś razy 1300 za miesiąc z portfeli podatników a takich utrzymanków samych kierowców mamy ponad 10,000 w polskich wiezieniach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.