środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Z Ełku na "gościnne występy"


Policjanci z Augustowa zatrzymali 33–letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna podejrzany jest o kradzieże w jednej z drogerii oraz o posiadanie narkotyków.

Wczoraj, około godziny 14.00 augustowscy policjanci zostali poinformowani przez personel jednej z drogerii w mieście o zatrzymaniu sprawcy kradzieży. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Po przybyciu funkcjonariuszy do sklepu pracownik ochrony przekazał mundurowym 33–letniego mieszkańca Ełku. Mężczyzna w kieszeniach kurtki posiadał elektryczne szczoteczki do zębów oraz artykuły drogeryjne o wartości ponad 500 złotych. Z relacji pracowników sklepu wynikało, że Ełczanin próbował opuścić sklep nie płacąc za towar.

Policjanci ustalili także, że ten sam mężczyzna, będąc dwa tygodnie temu w tej samej drogerii najprawdopodobniej dokonał również kradzieży. Tym razem na kwotę około 300 złotych. W czasie przeszukania odzieży sprawcy policjanci znaleźli w jednej z kieszeni trzy torebki z białym proszkiem, o wadze blisko 6 gramów. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina. Ełczanin został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Augustowscy policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie - informuje KWP w Białymstokuwtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.