UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Kultura i rozrywka

XIX finał WOŚP w Szczuczynie

"Dzielmy się tym, co mamy,
Bo wielu ludzi czeka na naszą pomoc.
Chodzi o to, aby być podporą dla drugiego człowieka.
Tak wielu z nich tego potrzebuje…"


Już po raz jedenasty Zespół Szkół w Szczuczynie był organizatorem finału WOŚP na terenie Szczuczyna. Wolontariusze (6 z ZS i 2 z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie) kwestowali na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Równolegle, w Wąsoszu, kwestowało 13 wolontariuszy pod opieką p. Zdzisława Chorosza. Współpraca trwa już kilka lat i przynosi oczekiwane efekty. Dzień 9 stycznia br. zakończyliśmy w Hali Sportowej w Szczuczynie występami zespołów wokalno – instrumentalnych, kabaretami, występami solistów, które przeplatane były licytacją maskotek, obrazów i wielu innych atrakcyjnych niespodzianek.

Zebraliśmy:
 w Szczuczynie – 4 606,47 zł, 6 euro i 5 centów
 w Wąsoszu – 2 140,82 zł i 2 USD.

Dziękujemy wszystkim ludziom Wielkiego Serca za wsparcie.Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim sponsorom, którzy wspomogli WOŚP:
 Staroście Grajewskiemu – p. Jarosławowi Augustowskiemu,
 Prezesowi MLEKPOLU w Grajewie – p. Edmundowi Borawskiemu,
 Prezesowi Banku Spółdzielczego w Szczuczynie – p. Mirosławowi Rainko,
 Piekarni w Grabowie – p. Szczepanowi Mieńkowskiemu,
 Piekarni w Grajewie - p. I. i W. Łaguna

Kłaniamy sie również gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie: Burmistrzowi Szczuczyna – p. Arturowi Kuczyńskiemu, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Szczuczynie – p. Witoldowi Grunwald oraz Dyrektorowi MDK w Szczuczynie Januszowi Marcinkiewiczowi za gościnność i pomoc w organizacji XIX finału WOŚP.

Wolontariusze z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie, Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, Gminnego Ośrodka Kultury w Wąsoszu wraz z opiekunami.

 

poniedziałek, 23 maja 2022

8 Piknik z Folklorem (18.06)

poniedziałek, 23 maja 2022

Erasmus+. SP nr 1 w Turcji

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.