Sport

XII Mrągowska Gala Sportu

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol zdobyła nagrodę podczas XII Mrągowskiej Gali Sportu. Wydarzenie odbyło się w piątek 12 maja w Mrągowskim Centrum Kultury. 

 

Mlekpol po raz kolejny został doceniony za wspieranie organizacji Milko Mazury MTB – najszybciej rozwijającego się cyklu wyścigów kolarstwa górskiego w Polsce. Marka Milko jest sponsorem tytularnym, a Łaciate Junior – sponsorem strategicznym tych rowerowych zmagań. Spółdzielnia dofinansowuje imprezę od 2018 roku. 

 

– Cieszymy się bardzo, że Milko Mazury MTB rośnie w siłę i z roku na roku zyskuje na popularności jako wyścig zarówno dla zawodowców, jak i kolarzy-amatorów w każdym wieku. Wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę uczestników, a my, jako firma produkująca wyroby mleczarskie przeznaczone dla osób dbających o zdrowy styl życia, mamy w tym swój udział. Dziękujemy za nagrodę i liczymy na dalszą, owocną współpracę – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.

 

W imieniu Spółdzielni wyróżnienie odebrał Radosław Tesmer, Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcji Mleczarskiej w Mrągowie. 

 

Tegoroczna edycja Milko Mazury MTB rozpoczęła się w połowie kwietnia w Iławie. Najbliższy wyścig odbędzie się już 4 czerwca w Mrągowie. W sumie na uczestników czeka jeszcze 7 etapów wiodących przez malownicze tereny Mazur. Ostateczne wyniki klasyfikacji poznamy w październiku.

 

niedziela, 28 maja 2023

WARMIA - WISSA 3:1

wtorek, 23 maja 2023

II Bieg Szczuków 2023

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.