sobota, 21 maja 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 17799 wyświetleń

X Memoriał w Wojewodzinie


X- jubileuszowy
  Memoriał Lekkoatletyczny
  im. WOJCIECHA ROGOWSKIEGO
WOJEWODZIN  19.04.2011 r.



W  dziesiątej - jubileuszowej edycji Memoriału Lekkoatletycznego im. Wojciecha Rogowskiego wystartowało 15 zespołów reprezentujących gimnazja powiatu grajewskiego i powiatów ościennych. Liczba startujących to 200 młodych adeptów lekkiej atletyki. Obecnością swoją zaszczycili: żona Wojciecha Rogowskiego, koledzy   Wojciecha – nauczyciele i trenerzy,  jego uczniowie, władze sportowe województwa oraz  władze samorządowe. Memoriał zorganizowała młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół w Wojewodzinie.
Wspaniałe nagrody, wysoki poziom sportowy imprezy, dobra organizacja samych zawodów, przeprowadzany na otwarciu ceremoniał olimpijski sprawiają, że Memoriał stał się imprezą bardzo popularną w środowisku kultury fizycznej w naszym województwie.

Pomysłodawcą tej imprezy są nauczyciele wf  Zespołu Szkół w Wojewodzinie.

X  Memoriał Lekkoatletyczny  im. Wojciecha Rogowskiego odbył się  19 kwietnia  2011 roku na obiektach sportowych  Zespołu Szkół w Wojewodzinie.



fot.e-Grajewo.pl
 
 
Wyniki indywidualne dziewcząt (6 najlepszych wyników):
 
Bieg na 60 m:
1. Weronika Szuba - PG 6 Łomża – 8,79
2. Sylwia Zysk PG - 2 Łomża – 8,81
3. Małgorzata Rafałko – PG Trzcianne – 8,86
4. Agnieszka Karwowska – PG Wąsosz - 8,93
5. Katarzyna Modzelewska – PG 8 Łomża - 8,95
6. Monika Maciorowska – PG Danówek – 8,99
 
Bieg na 600 m:
1. Ewelina Kliś - PG Danówek – 2:05,8
2. Patrycja Sulewska – PG 8 Łomża – 2:08,6
3. Martyna Grabowska – PG Trzcianne – 2:10,4
4. Dominika Orzechowska – PG 2 Grajewo – 2:13,9
5. Ewelina Laszczkowska – PG Wąsosz – 2:15,1
6. Ewelina Kossakowska – PG Jedwabne 2:17,9
 
Skok wzwyż:
1. Brodowska Klaudia – PG 8  Łomża – 150 cm
2. Węgrowska Weronika – PG 9 – Łomża – 150 cm
3. Wiszowata Paulina – PG Trzcianne – 145 cm
4. Maciorowska Monika – PG Danówek – 145 cm
5. Niebrzydowska Katarzyna – PG Jedwabne – 135 cm
6. Anita Gładowska - PG 1 Grajewo – 130 cm
 
Pchnięcie kulą:
1. Górska Wioleta – PG Jedwabne – 12,50 m
2. Trzonkowska Beata – PG Wąsosz – 12,08 m
3. Klimowicz Sylwia – PG Kolno – 9,85 m
4. Gawrychowska Kinga – PG Wizna – 9,00 m
5. Dawidowska Aleksandra – PG Danówek -  9,00 m
6. Zyskowska Izabela – PG 2 Grajewo – 7,84 m
 
Skok w dal:
1. Brodowska Klaudia – PG 8 Łomża – 4,58 m
2. Karwowska Agnieszka – PG Wąsosz – 4,36 m
3. Fiertek Justyna – PG Kolno – 4,16 m
4. Jaśkowska Anna – PG 2 Grajewo – 4,00 m
5. Heper Paulina Po – PG Jedwabue – 3,96 m
6. Rafałko Małgorzata – PG Trzciane 3,86 m

Wyniki indywidualne chłopców (6 najlepszych wyników):
 
Bieg na 60 m:
1. Paduch Bartosz – PG 8 Łomża – 7,70
2. Gbur Sebastian – PG 2 Grajewo – 7,88
3. Borawski Adrian – PG Jedwabne – 7,92
4. Chmielewski Grzegorz – PG Piątnica – 8,32
5. Grypowicz Adam – PG Kolno – 8,51
6. Polakowski Tomasz – PG 3 Grajewo
 
Bieg na 1000 m:
1. Łaguna Adam – PG 2 Grajewo – 3:09,9
2. Skopnik Damian – PG Kolno – 3:10,9
3. Danowski Patryk -  PG Wąsosz – 3:11,9
4. Krukowski Mateusz – PG Danówek – 3:14,4
5. Pruszyński Sebastian – PG Trzcianne – 3:19,3
6. Pustułka Łukasz – PG Jedwabne – 3:25,8
 
Skok w dal:
1. Paduch Bartosz – PG 8 Łomża – 6,31
2. Chmielecki Grzegorz – PG Piątnica – 5,48
3. Kuligowski Damian – PG Jedwabne – 5,33
4. Mucharski Bartosz – PG 2 Łomża – 5,33
5. Zyskowski Sebastian – PG Rajgród – 5,03
6. Zaborowski mateusz – PG Wąsosz – 5,00
 
Skok wzwyż:
1. Górski Antoni – PG Jedwabne – 170 cm
2. Jabłoński Konrad – PG 2 Grajewo – 165 cm
3. Kryza Bartosz – PG Kolno – 155 cm
4. Zamojski Mateusz – PG 1 Grajewo – 155 cm
5. Gaładek Mateusz – PG 1 Grajewo – 155 cm
6. Szmut Paweł – PG 8 Kolno – 155 cm

Pchnięcie kulą:
1. Tarnacki Maciej – PG Wąsosz -13,19
2. Makowski Marcin – PG 1 Grajewo – 11,57
3. Gardocki Przemysław – PG Kolno – 11,51
4. Barankiewicz Paweł – PG Danówek – 10,27
5. Zalewski Tomasz – PG 3 Grajewo – 10,27
6. Piotrowski Paweł – PG Rajgród – 10,22
 
Wyniki drużynowe – dziewczęta (6 najlepszych drużyn):
1. PG 8 Łomża – 22 pkt
2. PG Wąsosz – 16 pkt
3. PG Jedwabne – 15 pkt
4. PG Trzcianne – 15 pkt
5. PG Danówek – 14 pkt
6. PG 2 Grajewo – 8 pkt
 
Wyniki drużynowe – chłopców (6 najlepszych drużyn):
1. PG 2 Grajewo – 20 pkt
2. PG Jedwabne – 18 pkt
3. PG 8 Łomża – 17 pkt
4. PG Wąsosz – 17 pkt
5. PG Kolno – 16 pkt
6. PG 1 Grajewo – 10 pkt
 
Punktacja generalna:
1. PG 8 Łomża
2. PG Jedwabne
3. PG Wąsosz
4. PG 2 Grajewo
5. PG Janówek
6. PG Trzcianne
 
Bieg rozstawny 4 x 300 m o Puchar Dyrektora ZS w Wojewodzinie:
1. PG 2 Grajewo
2. PG Danówek
3. PG Wąsosz
4. PG Trzcianne
5. PG Jedwabne
6. PG Rajgród
 
W zawodach startowało 15 gimnazjów z terenu powiatu grajewskiego i powiatów ościennych (z Łomży, Trzciannego, Jedwabnego, Piątnicy, Wizny i Kolna).



Komentarze (1)

Zdjęcia z Memoriału również na stronie Zespołu Szkół w Wojewodzinie: www.wojewodzin.win.pl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.