sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 13174 wyświetleń

Wystawa obrazów T. Szewczyka

Jeszcze do 9 czerwca 2011 r. w sali wystawowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie można obejrzeć wystawę obrazów Tomasza Szewczyka pt. "... na początku był chaos".

Tomasz Szewczyk- urodzony w Łomży 1969r. , absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Sztuk Pięknych, nauczyciel historii i plastyki w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie. Zainteresowania: ogrodnictwo, sztuka, historia, wierzenia i obrzędy ludzi czasów starożytnych i przedcywilizacyjnych, literatura i kino fantasy, science fiction.
 
Inspiracje- własna wyobraźnia, świat fantasy i science fiction, największy wpływ na osobowość to urok Nowogrodu nad Narwią, gdzie się wychował.


fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

gratuluje Panie Tomaszu

Jestem pełna podziwu dla tego pana. Podziwiam jego pasje, charyzmę i wyobraźnię.

Naprawdę wspaniały nauczyciel:) Dzięki Jego lekcji daty historyczne pamiętam do tej pory, mimo że jestem już na studiach. Prowadzi najciekawsze lekcje, na których nie sposób się nudzić.

Miałam zaszczyt zobaczyć te obrazy na żywo. Na prawdę warte podziwu. Pięknie panie Tomku! ;)

Super Nauczyciel i Wychowawca ;) Pozdrowienia:)

ile tych obrazów, warto isc?

Super, że są tacy ludzie w Grajewie. Gratulacje, uczył Pan mojego syna i zaszczepił w nim pasję malowania

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.