czwartek, 7 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

Wystawa Jagielskich w SP4

W dniu 5 czerwca 2009 r. w SP4 odbyła się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej Jacka i Wiesława Jagielskich, tj. syna i ojca. Wystawa jest pokłosiem  III  Regionalnego  Konkursu  Muzycznego w hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II.
Jacek  jest  uczniem  klasy V c, a fotografią interesuje się od II klasy szkoły podstawowej. Jeśli chodzi o sprzęt to jest posiadaczem dwóch aparatów cyfrowych. Lubi brać udział w różnych konkursach fotograficznych, traktując to jako wyzwanie i chęć sprawdzenia się. Ostatnim sukcesem jaki odnotowaliśmy jest zdobycie wyróżnienia w konkursie ogólnopolskim, stanowiącym integralną część XVII Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich w Szczawnicy w kategorii: "Fotografie związane z Henrykiem Sienkiewiczem w szkole, okolicy bliższej i dalszej".
     Wykonał również piękny album na konkurs ph. "Uroki mojego regionu". Był to konkurs ogłoszony przez Szkołę Podstawową nr 88 w Warszawie w ramach programu "Polska niejedno ma imię". Na wyniki konkursu będziemy oczekiwać.   - SP nr 4 w Grajewie

GALERIA ZDJĘĆ

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.