poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 10400 wyświetleń

Wysprzedaż jeansów

Z nowym rokiem przedsiębiorcy wkroczyli w okres podsumowań, rozliczeń i promocji. Na drzwiach jednego ze sklepów w Grajewie czytamy o "wysprzedaży jeansów". Cóż, my ostrzegamy wszystkich klientów, kupujących nie tylko spodnie przed ... "remamentem"     


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wojewodzin. "Gotuj z klasą!" po raz piąty

Komentarze (10)

gwoli ścisłości piszemy "remanent"

remament hahaha a to dobre, analfabeci

Heehehe, te "wysprzedaże" są w Grajdołku powszechne. Po Nowym Roku w co drugim sklepie widniały kartki podobnej treści...

hehe e-grajewo chciało zrobic dowcip lecz im zupełnie to jak widac niewychodzi hehehe "remement"

wyprzedaż czy wysprzedaż, remament czy remanent, i tak wiadomo o co chodzi ludzie są omylni, nieprawdaż?

1. remanent a nie remamentem
2. ta kartka pojawila się już w listopadzie.. brawo za spostrzegawczość...
3. wysprzedaż i wyprzedaż obie formy są poprawne
4. takie katki widnieją na wielu sklepach
5.hmm jesli mialo byc smiesznie nie wyszlo.. jedynie remament mnie rozbawił..
6. byłam w tym sklepie i tą są spodnie bardzo dobrych firm przecenionie...zreszta napisane jest na załączonej karteczce.. kto się zna, wie co to za firmy i ile kosztują spodnie przed przecena.. mysle ze to ciekawa oferta:)

jejus ten "remament" miał byc zartem jesli ktos nie zauwazył to owy wyraz jest w cudzysłowiu... ludzie patrzcie troche i myslcie zanim kogos poprawicie powiecie cos nie tak ... ;/

"Grajewianka...". -moja droga -jak się cieszę, że wszystko mi tak przewspaniale wyjaśniłaś, po prostu bez ciebie to się bym najadł wstydu, nie wiedziałbym o co biega; w w swojej niewiedzy śmiałbym się do rozpuku, jak to robiłem po przeczytaniu tej wiadomości, ale dzięki tobie wszystko się wyjaśniło -ja głupi myślałem, że to żart a to zupełnie poważna wysprzedaż zupełnie poważnych super jeansów, sorry więc, że się tak zachowałem jak ostatni...du.., więcej nie będę...poprawę obiecuję !

do Grajewienka...ja dla Ciebie firma Crown to "bardzo dobra firma" to gratuluje gustu.widac ze tylko w Grajewie robisz zakupy ;)

to jeszcze nic . widzialem ogloszenie na ktorym ktos oglaszal ze udziela korepetyci z jezyka polskiego. tak bylo napisane korepetyci.to bylo u nas w grajewie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.