Oferty i promocje

  • 4 komentarzy
  • 4465 wyświetleń

Wysokie Wtorki w PlanetCinema

Wysokie Wtorki w PlanetCinema

Od 11 listopada 2014 r. wszyscy wysocy będą mogli poczuć się komfortowo w kinie! Ełckie Planet Cinema wprowadza specjalną promocję, dzięki której osoby wysokie nie tylko zapłacą mniej za bilet, ale również obejrzą film w przyjaznych warunkach.

Choć według wyników badań z NationalBureau of EconomicResearch osoby wysokie są szczęśliwsze od tych niższych, natomiast miejsca takie jak kino czy komunikacja miejska nie dostarczają im wyłącznie pozytywnych wrażeń. Borykają się z problemem długich nóg, które z trudem mieszczą pomiędzy fotelami, a do tego ludzie zwracają im uwagę na to, że zasłaniają ekran. Dlatego Planet Cinema w Ełku przygotowało wyjątkową promocję, dedykując wszystkie wtorkowe seanse osobom wysokim. Zarówno panie powyżej 175 cm oraz panowie od 180 cm wzrostu będą mogli skorzystać z biletu za 15 zł, do którego dodatkowo otrzymają mały popcorn za darmo. Promocja skierowana jest także do ludzi, którzy czują się wysocy.

- Zwróciliśmy uwagę na to, że wysocy widzowie często odczuwają dyskomfort - mówi Tomasz Brodowski, dyrektor Planet Cinema Ełk. - Chcemy, by nasze kino było przyjazne dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych grup. Dlatego planujemy w odpowiedni sposób rozmieścić widzów tak, aby każdy miał pełną widoczność ekranu - zarówno osoby wysokie, jak i niższe.


Promocja rusza w Narodowe Święto Niepodległości, dzięki czemu wszyscy wysocy będą mogli z niej skorzystać i sprawdzić najnowszą propozycję kina. Tego dnia nie zabraknie także premier filmowych. Największym hitem wtorkowego repertuaru niewątpliwie jest Interstellar w reżyserii Christophera Nolana znanego z takich filmów jak  Incepcja, Memento oraz trylogii o Batmanie. Autorem muzyki do Interstellar jest wybitny, wielokrotnie nagradzany twórca Hans Zimmer. Natomiast w główną rolę wcielił się Mathew Mc Conaughey, który tylko w roku 2014 otrzymał 6 nagród, w tym Oscara i Złoty Glob. Warte podkreślenia jest, że produkcję wykonano w technologii 4K, tzn. posiadającej czterokrotnie większą liczbę pikseli w porównaniu do rozdzielczości Full HD!


Ponadto Planet Cinema Ełk w swoim repertuarze zapowiada inne premierowe tytuły, takie jak: Bella i Sebastian, Śmieć, Dzień dobry, kocham cię. Promocja dla wysokich obowiązuje na wszystkie wtorkowe seanse. Wybierając się do Planet Cinema, należy jednak pamiętać, że reklamy trwają tam nie więcej niż 10 minut.


O Planet Cinema Ełk:
Otwarte w sierpniu 2014 kino znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym "Brama Mazur". Cztery klimatyzowane sale zaopatrzone w cyfrowe projektory i nagłośnienie oferują komfortowe warunki oraz seanse w najlepszej jakości. System sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu.
Komentarze (4)

no co to jest za glupota i jednocześnie dyskryminacja ludzi o niższym wzroście... jestem wysoki-więc mam zniżkę, jestem niski-płacę więcej.. chore!! Poza tym,to osoby niskie w kinie są poszkodowane,bo jak siądzie przed tobą taki wielkolud,to juz niewiele z tego filmu zobaczysz..

ale masz problem, ich kino i robia promocje jakie chca, najwyrazniej jest takie zapotrzebowanie. chyba jestes maly i masz kompleksy z tego powodu

a właśnie że super! wysocy mają głupio w kinie, bo przeważnie zasłaniają wszystkim - wiem coś o tym (1,96 m) i głupio, jakby to twoja wina była że ma 2 metry, nie chce się do tego kina nawet chodzić;
a w tym cinema są tak siedzenia zrobione, że w życiu nikomu nie zasłonię, dobry poziom sjest rzędów!

super i DZIĘKI ZA TAKA PROMOCJĘ :)

'Promocja skierowana jest także do ludzi, którzy czują się wysocy.' do podstawówki się cofnąć!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.