Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 10803 wyświetleń

Wyremontowane ulice

Poprawia się wizerunek ulic znajdujących się w północno - zachodniej części Grajewa. Dzieje się tak dzięki przeprowadzanym w tym rejonie remontom.

Ponad miesiąc temu zakończono prace na ul. Łąkowej w Grajewie. Zniszczoną nawierzchnię chodnika zastąpiono kostką betonową typu polbruk, wysokie krawężniki przebudowano wg potrzeb wjazdów na posesje mieszkańców, wyregulowano włazy kanałowe, położona została nowa nawierzchnia asfaltowa.

Wcześniej zmodernizowana została ulica Marii Konopnickiej. Oprócz nowej nawierzchni bitumicznej,  mieszkańców - szczególnie tych, którzy poruszają się pieszo - cieszy nowy chodnik.

e-Grajewo.pl

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (12)

wkoncu sie doczekalem normalnej drogi dojazdowej do piekarni moze i sportowa wkoncu zrobia???

a Rolna ??????!!!!!!! mój ukochany wlot????

nalezałoby napisać remontu części ul.łąkowej , bo na drugiej połowie jak dziury były tak są dalej i tumany wzbijającego się kurzu od przejeżdżających samochodów

dlaczego nie dodajecie wszystkich komentarzy czy ktoś z władz został obrażony, chyba nie, jeżeli jest możliwość umieszczania komentarzy to można pisać wszystko co kto myśli aby nie obrażać nikogo. Przykro ,że nie można pisać prawdy. A może to nie jest dla mieszkańców i osób zainteresowanych. I jak tu interesować się swoim miastem jeśli nie można wypowiedzieć się na dany temat. Przykro. Zablokujcie komentarze lub usuńcie wtedy będazie problem rozwiązany.

A co z odcinkiem drogi na os. południe od ulicy kracickiego do kiosku droga przy przedszkolu i przychodni jest ok a co z tym małym odcinkiem drogi od kiosku przy wiosce indiańskiej łata na łacie łatą przykryta ludzie to jest taki mały kawałeczek drogi i już tyle lat nikt tego nie robi tylko corazwięcej łat nakładają a dziury i tak wyłażą litości nad mieszkającymi tam ludzmi

"kochane władze" poprawcie wizerunek miasta od wlotu ze Szczuczyna( a może to droga powiatowa?).

a co z odcinkiem od lewiatana do bloku 63a 71 72 co

wyremontowali jeden odcinek ulicy M.Konopnickiej. a czemu drygiego odcinka nie wyremontowali?

Kłaniają się ulice: Dworna, Wesoła, Spółdzielcza, 23-stycznia, ks. Al. Pęzy i inne w tej okolicy. Asfalt jest bardzo ładny, równiutki. Ale gdzie są chodniki?! Ludzie chodzą ulicami, a na "chodnikach" zachwaszczona sodoma i piach. I petycje były pisane ... i dalej nic, bo budżet nie objął naszych ulic. To trwa już chyba więcej jak 10 lat od położenia asfaltu. Czy porządek naszych ulic zależy od hierarchii ich mieszkańców?

Moze i zrobiono ulice kolejowo ale nie cało .. .został bardzo duzy obszar bez chodzników i drogi

a Sadowa i okolice?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.