Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 2298 wyświetleń

Wypożyczalnia dla dorosłych pod nowym adresem

Wypożyczalnia dla Dorosłych wznawia swoją działalność pod nowym adresem przy ulicy Ełckiej 30 już 17 stycznia 2022 r. po przeprowadzce i gruntownym remoncie pomieszczeń w nowym budynku.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w przeniesieniu całego księgozbioru, mebli oraz sprzętu, a w szczególności prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie Panu Mirosławowi Mielczarkowi i pracownikom, dyrektorowi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie Panu Grzegorzowi Purwinowi i pracownikom oraz prezesowi Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Grajewie Panu Radosławowi Zolnikowi i pracownikom.

 

Dziękujemy również Burmistrzowi Miasta Grajewo Panu Dariuszowi Latarowskiemu i Radnym Rady Miasta Grajewo za wsparcie finansowe przedsięwzięcia.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki w nowej lokalizacji i korzystania z  naszych zasobów książkowych.

 

Od 17 stycznia Wypożyczalnia i Czytelnia będą otwarte w stałych godzinach:

 

Poniedziałek 10.00-18.00

Wtorek 8.00-16.00

Środa NIECZYNNE

Czwartek 10.00-18.00

Piątek  8.00- 16.00

Sobota 8.00-14.00

Niedziela NIECZYNNE

poniedziałek, 23 maja 2022

8 Piknik z Folklorem (18.06)

Komentarze (4)

Nowy budynek - jak szumnie brzmi!

Przenieśli Grajewska Izbę Historyczną do parku, a wypiżyczalnię biblioteki na miejsce Izby. Nie prościej i taniej byłoby przenieść wypożyczalnię do parku. A i poczytać na świeżym powietrzu można by było. Eh

Stara lokalizacja była lepsza, w centrum miasta. Podobnie blisko tym z Centrum, jak i tym z Południa. A teraz dla części miasta daleko i mało komu po drodze. Poza tym w dawnym miejscu pomieszczenia były jakby większe. Po co było zmieniać na gorsze?

Lokalizacja fatalna. Może chociaż księgozbiór to zrekompensuje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.