niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 15366 wyświetleń

Wypadki na drodze nr 65

- 3 października 2012 r. przed godz. 14.00 w Prostkach doszło do wypadku drogowego. Mężczyzna prowadzący pojazd marki Volkswagen Passat z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni po czym zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu osobowego z podejrzeniem urazu kręgosłupa przewieziony został do szpitala w Ełku.
Na szczęście jechał sam i poza nim nikt więcej nie został poszkodowany. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej, kierowaniu ruchem drogowym, neutralizacji płynów eksploatacyjnych  oraz uprzątnięciu z jezdni elementów karoserii uszkodzonych pojazdów. W działaniach udział brały: OSP Prostki w sile jednego zastępu GBA Mercedes Atego,  policja oraz pogotowie ratunkowe - informuje OSP Prostki- Tego samego dnia na odcinku Grajewo - Bogusze (DK 65) ok. godz. 12.00 rozpędzone Audi wpadło na jadącego za kolumną samochodów Chevroleta, ten zaś został popchnięty na pojazd poprzedzający. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

fot. e-Grajewo.plKomentarze (5)

Jak to nagle zmienił pas? Alkohol szkodzi zdrowiu.

Może zasłabł, nie pomyślałeś o tym?

A gdzie dzisiejszy wypadek? Osowiec Twierdza-silnik na skrzyżowaniu, dwa samochody rozrzucone w promieniu 30m.

ludzka wyobraźnia nie zna granic, jak można wypowiadać się nie wiedząc!!! Człowieku pomyśl 10 razy zanim następnym razem kogoś ocenisz !!!

Wie ktoś co z tym panem?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.