Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 8970 wyświetleń

Wypadek w okolicach Popowa

29 listopada br. około godz. 9.00 na trasie Grajewo - Szczuczyn, w rejonie miejscowości Popowo (DK61) doszło do zdarzenia drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala. 


Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta kierująca samochód osobowy, z nieustalonych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z volkswagenem. Do szpitala trafiła kierująca toyotą.


W związku ze zdarzeniem droga była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy:

- samochody osobowe  mogą ominąć miejsce wypadku drogami lokalnymi;

- samochody ciężarowe wyjeżdżające z Grajewa kierowane są na krajową 65 w kierunku Moniek, jadące z Łomży - w Kisielnicy na krajową 63. 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (8)

Szkoda ze wszystkie tiry jada przez Boczki,Wierzbowo i Wojewodzin :/ droga masakryczna to tirami trzeba jeszcze jej stan pogorszyć!

Nie sraj żarem bo się sparzysz. Przez te kilkanaście samochodów nic jej nie będzie.

Tam droga całe życie taka lipna, wiec co z Tobą nie tak? Ciesz się ze macie asfalt, niektórzy wciąż dojeżdżają zwirowkami.

1234 widać kierowca ciężarówki się odezwał. W ciągu 10 min przejeżdżało min 50 ciężarowych więc pomyśl sobie ile ich przejechało że pobocza wyglądają jakby ktoś rów zaraz obok niby asfaltu wykopał. Ciekawe kto teraz za naprawę aut będzie płacić. Jesteś chętny?

Tomku masz racje. I to pewnie ten kierowca ciężarówki srał ogniem ,że się na czas nie wyrobi.

,,Do xxx,, to że droga lipna nie znaczy że trzeba jej stan pogorszyć. I chyba nie wiesz co to asfalt mówiąc,że mamy się cieszyć( dziurawa drogą z bardzo niebezpiecznymi poboczami ) bo ludzie po zwirówkach jeżdżą xD

Człowieku to moja żona a ja mieszkam przez las od ciebie więc nie pie... Głupot jaka tam droga piękna była . Że by to ktoś z twojej rodziny był to byś wiedział jak się czuje w takiej sytuacji człowiek

Do Tomka: to najlepiej tylko chodzić po tych nowych drogach. Rolnicy też za ciężki sprzęt mają. Jednym słowem drogi są zacofane i nie dosyosowane do obecnego ruchu to może trzeba zebrać ten asfalt bo go szkoda. Trzeba zrobić raz a dobrze a nie co roku poprawiać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.