Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12134 wyświetleń

Wypadek pod Krypnem


Kierowca volkswagena podczas wyprzedzania uderzył w ciągniętą przez land rovera przyczepkę, który następnie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka oplem. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

15.08.2013 około godziny 15:00 w rejonie miejscowości Krypno doszło do wypadku drogowego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 19-letni mieszkaniec Łap jadąc volkswagenem rozpoczął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim land rovera. Zjeżdżając na lewą stronę jezdni uderzył w ciągniętą przez niego przyczepkę. Na skutek tego 44-letni kierowca land rovera wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym oplem, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Krypno. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala - kierujący oplem i land roverem oraz ich pasażerowie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Moniek.
 – oficer prasowy KPP w Mońkach

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (1)

wiedziałam że w golfie. nikt z posiadaczy golfa nie umie jezdzic :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.