wtorek, 28 czerwca 2022

Kraj

Wypadek pod Augustowem

Kolnica gm. Augustów  na drodze nr 8 –około godziny 21:10 dn. 5.12.2008 r. doszło do wypadku drogowego .Po przybiciu zastępu PSP stwierdzono, iż na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia samochodu osobowego z Tirem (przewoził mleko w proszku).

Na miejscu był już patrol policji i karetki pogotowia.Droga K-8 była całkowicie zablokowana. Samochodem Hyundai Getz podróżowały dwie osoby, znajdowały się w karetkach pogotowia obie osoby przytomne przewiezione do SP ZOZ Augustów na obserwację. Kierowca Tira znajdował się poza pojazdem nie odniósł on obrażeń. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, oraz odłączeniu klem akumulatora samochodu osobowego z pojazdów nie wyciekały płyny eksploatacyjne. Następnie oświetlono teren akcji do działań dochodzeniowych policji.Uszkodzone pojazdy i pozostałości powypadkowe usunie firma Transdźwig Zawadzcy. W wyniku wypadku zniszczeniu uległ samochód osobowy Hyundai Getz oraz   oś naczepy i skrzynka narzędziowa TIRa.

foto: KPPSP Augustów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.