Kraj

Wypadek na "ósemce"W wyniku zderzenia ciężarówki z małym volkswagenem dwie osoby zostały ranne. Okoliczności wypadku w miejscowości Pijawne Polskie wyjaśniają augustowscy policjanci.

Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 14 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odebrał sygnał o wypadku na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Pijawne Polskie w gminie Nowinka. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciężarowym man-em 54-letni mieszkaniec stolicy uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku volkswagena polo. Do zderzenia doszło w trakcie gdy osobowe auto skręcało w lewo z krajowej „ósemki” w drogę wiodącą do Pijawnego Polskiego.

W wyniku wypadku kierująca polo 40-letnia mieszkanka Grajewa z obrażeniami ręki, twarzy i ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Ucierpiała również podróżująca z nią pasażerka, którą z ogólnymi obrażeniami ciała i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu z miejsca zdarzenia do szpitala odwieziona została karetką pogotowia. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.