wtorek, 21 września 2021

Kraj

Wypadek na krajowej ósemce

Wypadek na krajowej ósemce

55-letni kierujący pickupa TATA na drodze krajowej nr 8 uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku Golfa. Kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala.

 

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został poinformowany o wypadku, do którego doszło w miniony piątek w rejonie miejscowości Wiśniówek na drodze krajowej nr 8. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam ustalili, że 55 letni obywatel Włoch kierując pickupa TATA jadąc od strony Zambrowa w kierunku Białegostoku, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym w przeciwną stronę osobowym golfem. W wyniku zderzenia kierujący volkswagenem 60-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego został przewieziony do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Zambrowa. źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.