sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 15797 wyświetleń

Wypadek na kolei

21 kwietnia 2008 w godzinach rannych w okolicach przejazdu kolejowego przy ul. Cmentarnej w Grajewie na torze dojazdowym do bocznicy wykoleiły się dwa wagony składu towarowego.

Przyczyny awarii nie są jeszcze znane, zebrała się odpowiednia komisja, która to ustali. Wiadomo jednak, że nie ma żadnego zagrożenia do ludzi oraz środowiska. Ruch drogowy na znajdującym się obok przejeździe kolejowym nie jest utrudniony.

- Na wszystko są procedury, po dokładnych badaniach diagnostycznych m.in. rozstawu osi wagonów , torów, poznamy powody zdarzenia. Najważniejsze - brak zagrożenia dla ludzi i środowiska – poinformował nas przedstawiciel Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku

Zdjęcia

e-Grajewo.pl


piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (6)

Ostro pojechaliście z tym tytułem "Katastrofa kolejowa" ........ hehe. I bardzo dobrze, wkońcu może zrobią ten przejazd jak się należy.

Ciekawe? , brak zagrożenia.Odczynniki chemiczne do żywic melaminowych.Mn. amoniak i inne chemikalia do produkcji spoiwa płyt wióropodobnych. Zabrakło tylko ochrony środowiska.60000 litrów mieszanki. Albo ktoś jest naprawdę jełop,albo specjalnie ukrywa fakty.Ale jak zwykle prawda w oczy kole i redakcja ,powinno być w cudzysłowie "redakcja "E-Grajewo" nie opublikuje tego komentarza.


Ten przejazd przynosi wstyd koleij a że trzeba tego było się spodziewacz było widać gołym okiem wystająca szyna przez pół dnia a zawiadowca z psem na spacerze

Pokazane szyny są za przejazdem a gdzie przejazd tam było to samo pani dyżurna zabawiała się pieskiem

Ojej dorze ze nikomu nic sie nie stalo ;)

a kto był dyżurnym???????????????????????? jeśli nic nie wiesz to niewymądrzaj się/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.