niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11589 wyświetleń

Wypadek na drodze krajowej 65

KPP Ełk: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce na trasie Ełk – Nowa Wieś Ełcka. Ranny 19-latek został  przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 0:30 na trasie Ełk – Nowa Wieś Ełcka. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi jadąc w kierunku Ełku potrącił stojącego na jezdni 19-latka. Mężczyzna nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń  wynika, że 19-latek jechał jako pasażer fordem focusem z Prostek do Ełku. W trakcie jazdy źle się poczuł, wysiadł z samochodu na jezdnię i tam został potrącony przez jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Audi. Wiadomo, że kierujący audi był trzeźwy. Od 19-latka pobrano krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu i środków odurzających.
 

Komentarze (1)

A gdzie był kierowca z focusa i gdzie stało to auto? Chyba nie zostawili samego chłopaka na środku drogi w środku nocy...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.