Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11874 wyświetleń

Wypadek motocyklisty

36-letni motocyklista pod wpływem alkoholu trafił do szpitala po tym jak kierowany przez niego jednoślad uderzył w przepust drogowy. Przyczyny i okoliczności zaistniałego zdarzenia ustalają łomżyńscy policjanci.

11.08.2013 r., po godzinie 18.00 dyżurny łomżyńskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący motorem marki Suzuki przez miejscowość Jankowo Młodzianowo w kierunku miejscowości Jankowo Skarbowo 36-letni mieszkaniec gminy Nowogród, prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze ocierając się o ogrodzenie posesji i uderzył motocyklem w przepust drogowy. Badanie wykazało, że kierowca Suzuki miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Motocyklista w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Białymstoku. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci.  – oficer prasowy KMP w Łomży

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (2)

co to jest "przepust drogowy"??

przepust drogowy Muwiąc najprościej to betonowa rura leżaca w przydrożnym rowie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.