wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 14399 wyświetleń

Wypadek koło Grajewa

19 kwietnia 2006 r.

  W nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odebrał telefon od kobiety, która była przypadkowym świadkiem wypadku drogowego. Z jej relacji wynikało, że na drodze z Karwowa do Święcienina osobowy mercedes uderzył w przydrożne drzewo, a nieprzytomny kierowca został zakleszczony w rozbitym wraku. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratownicze. Nieprzytomny, ranny 21-latni mieszkaniec jednej z wsi koło Grajewa z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że rozbite auto nie było jego własnością. Gdy policjanci w nocy skontaktowali się z zaspanym właścicielem samochodu był on przekonany, że jego auto stoi zaparkowane przed posesją. Dopiero relacja funkcjonariuszy uświadomiła mu, że został okradziony. Okazało się również, że zostawił on samochód otwarty z kluczykami w środku (!!!). Z takiej okazji, a wręcz zaproszenia skorzystał złodziej. Ze względu na stan zdrowia sprawca nocnej kradzieży i wypadku na przesłuchanie poczeka w szpitalu. Szczegółowo okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Grajewa.


nadkom. Jacek Dobrzyński
rzecznik prasowy KWP B-stok
tel. 606 611 802

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (17)

sie neichciało isc na popka z buta haha to wzioł fure:P

to nie ten mesiek

jaka kaleka z tego wlasciciela:D:D:D

Byłoby wspaniale gdyby wszystkim złodziejom, ludziom dotykającym czyjej własności nie chciał tak los sprzyjać jak temu to...., który doczekał już takiej chwili na progu swojego życia, że nie mówi się o nim po nazwisku. To jest przykrość wielka, upokorzenie ogromne prócz kary prawnej, która go czeka jak zdoła stanąć dobrze na nogi, tak dobrze aby nie wywrócił się na obrońcę w sądzie, w czasie wysłuchiwania wyroku. Przed sądem, po wyroku powinien przejść przez szpaler przy wrzasku werbli i odebrać zasłużone RAZY za niesubordynację społeczną: nie pobrania wychowania, nie słuchania rodziców, za wpływ złego środowiska, za wprowadzenie kłopotów ludziom i policji, nieumiejętność kradzieży etc . Wstydu nie rób rodzinie - amatorze!! Właściciel za brak zabezpieczenia powinien też mieć karę np. podwyższone OC przez 10 lat. Za co? A no za zaproszenie do kradzieży lub zachęty do nielegalnej przejażdżki. W jakim to kraju żyjemy? O czasy o obyczaje!

nawet jak były kluczyki to nie powinien brać je jest to jego własnośc.

przynajmniej sie Łukasz meśkiem powoził hehhe

i to ma byc zdjecie samochodu po wypadku???

Kopirajter!!! Ty się do własnego łóżka przypnij, bo Cię skradną...choć nawiasem mówiąc pierwsza część wypowiedzi bardzo mi się podobała... a jeśli idzie o czasy to na swoim podwórku okopywać się nie będę, a aż tak sarmancki to nie jestem by być tak gościnnym, jak wynika z komentarza policji.kto go tu zapraszał? A i wypadki są różnej walorności, o jednych się krzyczy inne wycisza...Ale jak tak dalej pójdzie to i zkarabinem nie będzie bezpiecznie

To nie ten merol. hehehehe i to już nie pierwszy raz skradziono temu panu samochód lol2

zlaby zlodziej jak sie polasil na takiego grata

te pudelko jest chyba starsze od mojej zonki hehe

AS, dlaczego tylko pierwsza część postu mojego Ci się poddoba? Przecież w drugiej części jest rozliczenie draństwa i w końcu metafizyczna zaduma.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

WSPÓLCZUJE MU ALE NIE POWINIEN BRAC CZYJEJS WLASNOSCI,ALE POKUSA JEST WIEKSZA DO CZTERECH KÓŁEK.SAMA TO WIEM BO MIALAM SAMOCHÓD ,ALE OBCEGO BYM NIE WZIEŁA.

Irenko, jesteś do połowy bardzo szlachetna, a po, niezabardzo. POKUSA silniejsza...! Pokusa silna dla wilka, dzikusa itd. My zakładamy dla własnej wyższości, że jesteśmy ludźmi, i co...? Pokusa lepiej działa niż rozum? Ja też miałbym chęć ,np. Ciebie pocałować, a czy mółbym to dokonać, sorry- mam opanowanie mimo, że jestem w stanie wolnym, kwitnącym, a pragnień i wolności mam nadto. Ten wschodzący na świat nowy człowiek, ma dopiero 21 lat, a już taki odważny.
Pani Ireno, będzie jeszcze gorzej, bo podobno się globalizujemy, cywilizujemy, uzależniamy patrząc na dziki zachód skąd to zło żywcem płynie. A polacy nie ciemniacy dają sobie radę i kształują wszędzie polską opinię( Pani i moją też) Tam zabili chłopaka, bo nie chciał oddać im radia, tam skradł wódkę w sklepie i uciekał pomyleniec wprost na posterunek, aż go złapali i udowodnili, że to Polak etc, etc... Tylko patrzeć jak temu" mechanikowi" policzą to za" użyczenie samochodu do krótkiego przejazdu" (np.do dziewczyny, a jeszcze lepiej do WC i wypuszczą go bez kary ażeby dalej nasze POJAZDY DOTYKAŁ. Czy w tym miejscu i nas nie wabi pokusa aby czegoś (nie powiem) nie dotknąć , no np. nie dłużej niż pięć minut? Rozumiem, że nie ma społeczeństw idealnych. A ja, też może nie taki dobrodziej jakim się tu maluję. Pozdro

ej moze ten wlasciciel chcial sie pozbyc tego graciaka i go moze tak zostawil a jeden lelek sie znalazl i go wziolco nie!!!!!!!!!!!!!!!

żeby ostroznie jezdził nie zrobił by wypatku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.