niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 8902 wyświetleń

Wyniki zawódów w Rudzie

Dnia 12.10.2008r. w Rudzie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 12 szkół podstawowych powiatu grajewskiego. Organizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa w Rudzie.

KLASYFIKACJA   KOŃCOWA  SZKÓŁ ( *DOC)

Do półfinału województwa podlaskiego  awansują drużyny dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie i Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej. Półfinał odbędzie się 25.10.2008 r. w Grajewie.
    Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie składa podziękowanie Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rudzie oraz Leszkowi Żabińskiemu za bardzo dobrą organizację zawodów.


                              Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego                
                                            Regina Sulewska

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (9)

brawo Leszku było bardzo dobrze

Znów brak SP Wierzbowo w zawodach.Martwi mnie to iż SP w Wierzbowie nie startuje, a nawet jeśli startuje to wyniki są beznadziejne. Może w końcu ktoś pomyślałby o zatrudnieniu prawdziwego nauczyciela wf-u

jesteście nawet dobrzy Lechu

A sp 1 ma pierwsze miejsce o yeaa!! Wymiatamy ;DD

a niedźwiadna 2 miejsc huraa!!!=]

haha teraz były półfinały i sp nr 1 znów ma 1 miejsce :DD Teraz czekają na nas finały..... ;)) Super pozdrawiam dziewczyny z drużyny Sp 1 ;*

Jea 1 pierwsze miejsce pozdro ;p

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.