Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12271 wyświetleń

Wyniki kwesty alejkowej

Wyniki kwesty alejkowej Stowarzyszenia Lepsze Grajewo.

Po raz drugi Stowarzyszenie Lepsze Grajewo zorganizowało kwestę cmentarną na rzecz budowy alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. Kwesta odbyła się w dniach 31.10.-02.11.2013 roku. W tym roku środki były zbierane do puszek kwestarskich oraz jako wpłaty dobrowolne na wyodrębnione konto. Dzięki wielkiej ofiarności odwiedzających cmentarz, do puszek udało się zebrać rekordową kwotę 13695,19 zł, 4 euro, 1 cent amerykański, 2 lity oraz 1 eurocent. Wpłat na konto 85 1060 0076 0000 3300 0077 3865
z dopiskiem "budowa alejek" można dokonywać do 31 marca 2014 roku. Po tym terminie Stowarzyszenie poinformuje o łącznej kwocie zebranej w wyniku kwesty.

Zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na budowę kolejnych metrów alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. Dziękujemy serdecznie kwestującym członkom i sympatykom Stowarzyszenia za osobisty wkład i wysiłek włożony w organizację kwesty.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich nieobojętnych na piękno grajewskiej nekropolii ofiarodawców za wyjątkowość hojność, dzięki której mogą być kontynuowane dalsze prace alejkowe na naszym cmentarzu.
W tym roku kwestowali:

Aneta Kopiczko, Janusz Wróblewski, Jarosław Krajewski, Bogdan Zajkowski, Izabela Sulimowicz, Małgorzata Niedźwiedzka, Przemysław Dąbkowski, Andrzej Mścichowski, Małgorzata Mścichowska, Jarosław Mścichowski, Magdalena Danowska, Grzegorz Purwin, Danuta Klimowicz, Andrzej Niewiarowski, Barbara Ciszewska, Agnieszka Wejs, Wioletta Kozikowska, Mirosław Gruchot, Iwona Niewiarowska, Ewelina Cybula, Tomasz Strózik, Marcin Stuchła, Adam Kiełczewski, Wojciech Fidler, Michał Olchowik, Anna Wolwark, Michał
Świderski, Paweł Baranowski, Ryszard Chiliński, Sylwester Kopiczko, Wiesław Czubajko, Adrian Jórski, Katarzyna Jórska, Zbigniew Maciejewski, Urszula Malicka, Krzysztof Wróblewski, Emilia Kiełczewska.

niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (5)

Dobre uczynki zostaną wynagrodzone. Potrzebujemy bardziej się jednoczyć we wszystkich sprawach. Grajewo to nie tylko burmistrz i rada, to ludzie którzy mieszkają w mieście.Razem możemy zbudować wiele pięknych miejsc.Odnowić historię miasta, przywrócić jego dawny piękny wygląd. NASZE miasto jako jedyne w okolicy NIE posiada rynku i tzw Starego Miasta. Zbierzmy siły by mieć miasto którego pozazdroszczą inni. Dziękuję. Pozdrawiam

Zgadzam się z wypowiedzią "oniżyją" wspólnie można zrobić wiele. Wystarczy popatrzeć na sąsiednie miasta. Tyle że w Grajewie zawsze znajdzie się ktoś kto nie pozwoli na wspólne działanie. Dlatego właśnie powstał FOG aby dzielić i kłócić i wprowadzać zamęt wśród mieszkańców. Tak zagalopowali się w tym że stali się pośmiewiskiem. Żenada panowie!!! W czasie wojny niemcy wydawali taką propagandową gazetkę starsi ludzie pamiętają i jaki przynosiła efekt???

Zgadza się.Wspólnota jednoczy,szkoda tylko,że Pan Burmistrz zapomniał o już istniejącej zbiórce,którą organizuje FOG więc po co dwie?

płacimy za miejsca na cmentarzu nie mało ... gdzie te pieniądze ? bez sens to tak jak zbieranie na mszy ... albo zbierają na mszy albo biorą stówe żeby przeczytać naziwsko zmarłego ahh

Płaczecie a dajecie na tacę lub za mszę.Czytelniczko chyba nic nie kojarzysz.Nie burmistrz organizował kwestę na alejki a Stowarzyszenie Lepsze Grajewo,FOG nie organizuje zbiórki na odnawianie kaplicy i nie tylko ,tylko Towarzystwo zajmujące się odnawianiem zabytków.Jedna jest rada.Nie zwracać uwagi na malkontentów tylko robić swoje.Bo najwięcej mają do powiedzenia Ci co nic nie robią dla miasta i społeczeństwa.Będzie kontynuacja budowy alejek.Nastąpi to najpewniej na wiosnę po zamknięciu subkonta,czyli po 31 marca jak to jest podane na stronie Stowarzyszenia Lepsze Grajewo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.