niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9665 wyświetleń

Wymiana sieci ciepłowniczej

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przeprowadza modernizację systemu ciepłowniczego. Sukcesywnie dokonywana jest wymiana sieci ciepłowniczych kanałowych, wykonanych w systemie tradycyjnym, na rurociągi preizolowane. Obecnie przekładkę wykonuje się na os. Południe od szczytu bloku 56 (komora K3/1) do komory K3/3 pomiędzy bl. 20 i 15.

Jak potwierdza przedstawiciel PEC w Grajewie A. Bernatek - w tym roku wydatki na ten cel to ok. 166 tys. zł. Docelowo wymiana rur ma nastąpić w całym mieście, przez kilka lat inwestycja pochłonie ponad 10 mln zł, pozwoli natomiast ograniczyć straty ciepła podczas przesyłu.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

W takim tempie jak na zdięciach to kładzione rury teraz trzeba bendzie już wymieniać kiedy zostaną położone ostatnie a odbiorcy i tak zapłacą

Panie Janie ortografia kłania sie może do szkoły trzeba przejść sie.

Panie Janie o rury niech Pana głowa nie boli nic im się nie stanie, chociaż tempo przyznam rację mają żółwie.

Polska język trudna język

PEC wymienia stare rury na rury preizolowane oznacza to że mniejsze będą straty ciepła na przesyle do budynków, bloków oszczędności dla PECu. Za wymianę sieci lokator i tak nie płaci tylko zakład.Nic nie zmieni się My jesteśmy rozliczani przez spółdzielnie więc Panie Janie odbiorcy za to nie zapłacą i troszkę myli się Pan

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.