Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 3709 wyświetleń

Wyjazdowe posiedzenie rządu odbyło się w Białymstoku

WBiałymstoku odbyło się wyjazdowe posiedzenie rządu. Rada Ministrów zajęła się projektami przepisów z dziedziny bezpieczeństwa narodowego. Premier Donald Tusk podkreślił, że zadaniem państwa polskiego jest użycie wszystkich dostępnych metod, aby granica była bezpieczna.

Ministrowie przyjęli uchwałę, której konsekwencją jest przygotowywane rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, dotyczące utworzenia specjalnej strefy przy granicy Polski z Białorusią.

 

Rada Ministrów wyraziła wdzięczność i uznanie funkcjonariuszom i pracownikom Straży Granicznej, żołnierzom i pracownikom Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, funkcjonariuszom i pracownikom Policji pełniącym służbę na granicy Rzeczypospolitej Polskiej, a także funkcjonariuszom i pracownikom służb państwowych pełniących pełną zaangażowania i poświęcenia służbę związaną z ochroną granicy Państwa. Rada Ministrów docenia także postawę mieszkańców, wspólnot lokalnych i samorządów w trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźli.

 

Dziś odbyło się też specjalne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent oraz premier wypowiedzieli się na temat aktualnej sytuacji na granicy. 

Komentarze (7)

I po co to było jak nic z tego nie wiemy, kogo dotyczy jakie miejsce, ogłupiają ludzi

xxx takie spotkanie powinno odbyć się podjąć decyzję ważne dla Polski i Polaków i trzymać to w tajemnicy a nie szybko lecieć do mediów i ogłaszać sukcesy W mińsku i moskwie też to oglądają!

Jestem tylko ciekawa czy cofnieto zakaz uzywania broni na granicy ,moim zdaniem to jest jakas paranoja ,bo niby czym maja bronic sie zolnierze i nas , chyba golymi rekoma.Najlepiej posadzic swoje cztery litery na stolku w stolicy i wymyslac bzdury ,a moze slynna pani rezyser nakreci film instruktazowy jak to robic .Od wschodu zolnierze bronia ,a od zachodu niemcy podrzucaja nam swoich " wyksztalconych "imigrantow .

Ot taka szopka na potrzebę chwili. Jakby naprawdę mieli jaja to posiedzenie zorganizowaliby na pasie tuż przy płocie granicznym, na taboretach słuchając aplauzu tych po drugiej stronie. A tak sala z klimą, dobry obiadek, delegacja za wyjazd itd.

Ten rząd przyjął pakt migracyjny,to mogą być tylko działania pozorowane, odwrócenie uwagi od przyjmowania nielegalnych imigrantów,bo już szukają im mieszkań

Ci tylko sobie jeżdżą za nasze pieniądze i nic dobrego z tego nie wynika dla obywateli !

W Białymstoku samorządowcy mają szukać wolnych miejsc dla uchodzcow. Tak jak poprzednik napisał pozory stwarzają, że coś robia, a w tym czasie jak wojsko rozbrojone to inzyniery lecą jak na skrzydłach przez granice, brawo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.