środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 30 komentarzy
  • 17185 wyświetleń

Wygrał milion w Lotka

9, 20, 25, 29, 30 i 39 – to numerki które padły w sobotnim losowaniu Dużego Lotka. Osobie, które je skreśliła dały one 1 milion 657 tysięcy 536 złotych i 30 groszy. Ciekawostką jest to, że główna wygrana padła w Grajewie, w kolekturze przy Placu Niepodległości. Jak informuje Totalizator sportowy grający aby trafić w odpowiednie numerki zagrał za 128 zł. Póki co nie wiadomo czy była to gra na chybił trafił czy też systemowa.

To już piąta „szóstka” która padła w tym roku w województwie podlaskim. Poprzednia – trafiona pod koniec lipca – graczowi z Białegostoku dała blisko 9,5 mln zł. za 4lomza.pl

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (30)

gratulacje tylko nie zwarjuj

brawo kto gra ten wygrywa......

Gratulacje! Komu dobrze.. :)

Gratulacje!!! na razie nie szastaj kasą bo ludzie są różni i nie wiadomo co komu do głowy wpadnie jak się ktoś domyśli że wygrałeś!!!!

nie bójcie sie nie zwariuje bardzo dziękuje za gratulacje

Byś się podzielił trochę:D

super! wielkie gratulacje dla szczesliwca

Ee, ja chciałam wygrać.;d
Eee to nie fer. ;((;dd

kolejny milioner w Grajewie!
czy ktoś jeszcze mówi, że tu się nic nie dzieje?

Mam nadzieje że to jakiś mój kolega ;) żrt oczywiście. Gratki :D

Szczere gratulacje,ale to nie prawda,że kto gra to wygrywa.Ja gram w dużego lotka już kilka lat i nawet trójka mi nie trafiła.Super że nareszcie ktoś z Grajewa wygrał :))) Brawo!

chłop ma szczęście by się podzielił

Gratulacje i powodzenia w rozsądnym wydawaniu pieniędzy.

Mał człowiek wielkie szczęście, a teraz ma zapewne nie mniejsze zmartwienie bo znając realia panujące w naszym społeczństie przybędzie mu teraz wrogów i zawistników. Zapewne będzie musiał się wyprowadzić ze swego miejsca zamieszkania bo prędziej czy później będzie wiadomo kto jest tym szęśliwcem. Tam gdzie wchodzą w grę pieniądze łatwo o nieszczęście. Niemniej życzę zdrowego rozsądku w zagospodarowaniu wygranej i sprytnego ukrywania się przed otoczeniem.

a mi to lotto ;)

kurde a ja nie zagralam a to moje liczby :((((((((((((((((((((((((((((((((( i za to wiem kto wygral :(

podziel sie ;D :D miljon ma i sie nie podzielli :D

Ja tez chce :(:(:( ale juz 13 lat:)

teraz tylko inwestowac!!!:) najlepiej w mieszkanka,to juz jest z czego czerpac kase;)

na biednego nie trafiło,kompleksowa obsługa pogrzebów ......

Do obserwatora-celne spostrzeżenie ;do szczęśliwca -uważaj na ''przyjaciół''wielu ,gdy grosz masz w portfelu.

Do truchy... słuchaj jeżeli sam wygrasz to się tym chwal komu chcesz...ale jeżeli to nie Ty - to i nie podawaj KTO skoro wiesz...może ten ktoś sobie tego nie życzy!!!!

do Aga- no raczej ja nie wygram bo nie gram:) a szkoda,gratuluje zwyciezcy i sorki jezeli kogos urazilem ale predzej czy pozniej to sie wyda...

Trucha co teraz to przepraszasz ? pewnie jakbyś wygrała to pierwsze co byś zrobiła to operację plastyczną...dlatego piszesz takie głupoty bo zazdrościsz....

po raz nie jestem ONA!!! tylko ON!,po dwa nikomu nie zazdroszcze bo uczciwie wygrał wiec to jego,ludzie maja po prostu szczescie...operacja mi nie potrzebna nie cierpie z powodu jakichs braków,napisalem to napisalem nie cofne,jak ktos chce niech pisze do admina niech skasuje.

Chyba każdy wie kto wygrał tego miliona ;D przeciez to juz widac :D gratulacje

to kto wresce wygrał............

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.