Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 14079 wyświetleń

Wybory w Szczuczynie

Burmistrzem Szczuczyna zostanie ponownie Waldemar Szczesny. Tak zadecydowali w dniu wczorajszym (26.11) wyborcy.

Wyniki głosowania w II turze wyborów na burmistrza Szczuczyna:

Waldemar Szczesny – 53,27 proc. głosów
Jarosław Augustowski – 46,74 proc. głosów

Frekwencja: 44,19 proc.


Skład Rady Miasta w Szczuczynie:

1. Alicja Cichy
2. Irena Kadłubowska
3. Andrzej Kiełczewski
4. Tadeusz Kołakowski
5. Irena Kraujutowicz
6. Elżbieta Kryszczyńska
7. Kazimierz Łynko
8. Andrzej Nagel
9. Czesław Nikliński
10. Danuta Sadowska
11. Henryk Sokołowski
12. Jerzy Szymanowski – Przewodniczący
13. Zdzisław Wołkowski
14. Danuta Wójcicka
15. Krystyna Zdańkowska   

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

 

Komentarze (21)

no i pan jarek rozczarowanie ale czy przewaga 150 jest duza??

Gratulacje Panie Burmistrzu . Wszystkiego dobrego w obecnej kadencji.

hmmm coz fakt jest faktem a ludzie w miescie sa falszywi

a co tam popiszę sobie wkońcu mamy demokrację i wolność słowa!!! niestety ten scenariusz już doskonale znamy: szanowny pan burmistrz nie dojdzie do porozumienia z radą miasta i będzie "załatwiał" sprawy "po cichu" żeby nikt nie wiedział, np. mieszkańcy Szczuczyna powinniście wiedzieć, że ten sam właśnie pan burmistrz sprzedał część ziemii należącej do stadionu za 8000 PLN, teraz nasza kochana WISSA logicznie rzecz biorąc nie ma swojej szatni. pomyślcie tylko co będzie jego następnym celem??? znając życie to zapewne sprzeda teraz cały stadion i kilka mieszkań komunalnych żeby mieć za co doprowadzić budowę wodociągów albo spełnić obietnice wyborcze, m. in. gruszki na wierzbie : praca dla wszystkich bezrobotnych hahaha wiecie co może sobie daruję i już. poprostu Szanowni Mieszkańcy jesteście fałszywi i nie macie w sobie za grosz poczucia godności, a może poprostu nie dojrzeliście do takich zmian??? proponuję zastanowić się nad odpowiedzią, pozdrawiam piekiełka wasz oddany m3fi$to :*

ale faza najpierw wygrał a teraz nie :P

Szanowni Admini portalu "e-grajewo", bardzo proszę o opublikowanie moich komentów, niech wkońcu Wyborcy zobaczą co stracili i co zyskali tym razem, przemawiam za pewną grupę która ma już dość nieudolnych rządów, chamstwa i obłudy jakie mają miejsce w mieście i gminie Szczuczyn, z poważniem m3fi$to

Panie Burmistrzu oby nowa kadencja zaowocowała czymś więcej niż tylko powielaniem i przypisywaniem sobie zasług swoich poprzedników, może w końcu tym razem pokaże Pan jak powinien działać prawdziwy gospodarz i zrobi Pan coś dobrego dla Szczuczyna i Gminy a nie chowa Pan głowę w piasek przed trudnymi sytuacjami i decyzjami. To nie żadna sztuka obiecywać gruszki na wierzbie, ..

m3fi$to masz w zupełności racje! mieszkańcy naszego miasta i gminy sprzedali nasza przyszłość za 5 zł, na rzecz dalszych niepowodzeń!!!

Szanowni Admini "e-grajewa", dziękuję za przychylenie sie do mojej prośby, za zrozumienie mojejego niezadowolenia z zaistniałej sytuacji, widać że wporządku z Was Ludzie :] Mam ogromną nadzieję że Pan Szczesny także będzie łaskaw przeczytać te opinie i w jakimś stopniu weźmie je do siebie. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie mojej osoby, Panie Waldku (pozwolę sobie tak pisać-bez urazy) apeluję do Pana w imieniu wszystkich których nadzieje legły w gruzach: miasto Szczuczyn ma jeszcze szansę, trzeba ją tylko zobaczyć i odpowiednio wykorzystać, oprócz okolicznych miejscowości zarządza Pan także naszym miastem i proszę o tym nie zapominać, co doskonale się Panu udało podczas ostatniej kadencji, ma Pan na to aż 4 lata i mam nadzieję że nie będą zmarnowane!!! Serce mi się kraja gdy patrzę jak nasze Miasto upada... Nawet nie było Pana stać na taki prosty gest jakim jest chociażby rozstawienie nowych koszy na śmieci - banał prawda??? Kolejny przykład: dlaczego blokuje Pan inwestorów, którzy chcieliby otworzyć swoje działalności na terenie naszego Miasta i zarazem dać pracę dla jakiejs grupy osób??? Panie Waldku zapewniam Pana, że gdyby Pan działał w racjonalny sposób z myślą także o mieszkańcach miasta, to nie byłoby takiej sytuacji jaka ma miejsce teraz. Społeczność naszego Miasta jest podzielona i z pewnością dobrze się to nie skończy. Nie mam prawa Pana pouczać i proszę tak tego nie odbierać, ja tylko wyrażam swoją i wielu innych opinię, jest mi bardzo przykro że jest taka a nie inna, z piekiełka pisał dla Was m3fi$to. P.S. do Adminów: po raz wtóry piszę dziękuję za publikację i proszę o więcej ;)

Drogi Panie "zszokowany!" nie jest to moja racja, lecz racja ludzi którym naprawdę zależy na ułożeniu sobie życia właśnie w Szczuczynie, nie sztuką jest sobie wyjechać, dorabiać inne miasta, schować głowę w piasek i po sprawie. Jestem pewien że wszyscy młodzi mieszkańcy naszego Miasta nadal by tu pozostali gdyby tylko mieli chociaż najmniejszą nadzieję na lepsze warunki. Tak to prawda że niektórzy mieszkańcy naszej Miejscowości sprzedali swoje głosy za przysłowiowe "5zł", taka sytuacja bardzo mnie smuci i skłania do refleksji czy wogóle warto przejmować się Szczuczynem. Pomyślmy tylko co by się stało gdyby w taki sposób pomyślała większość mieszkańców??? Panie Waldku, proszę nie ignorować młodzieży jak robi większość ludzi sprawujących władzę w naszym kraju, to właśnie do nich należy nasza przyszłość i to o nich względy powinniśmy zabiegać najbardziej. Proponuję Panu na początek przyjżeć się codziennemu życiu naszego Miasta, niech Pan pójdzie na spacer ulicami osiedla Pawełki wiosną kiedy są roztopy (proponuję wziąć kajak), proszę też spróbować przejść przez stary park latem, wieczorem w czarnym garniturze (ptaki zrobią swoje ;)), przy okazji zobaczy Pan też jak doskonale spełnia się rola niedawno wybudowanej sceny jako "największego szaletu w powiecie", proszę też pójść na mecz WISSY odwiedzić naszych chłopaków w szatni podczas przebierania i niech Pan zaobserwuje jakie miny na twarzach "gości" wywołuje widok stanu tegoż budynku - WSTYD!!! a my wszyscy musimy wstydzic się za Pana!!! To tylko namiastka potrzeb naszego Miasta, pozdrawiam m3fi$to. P.S. Admini jeszcze jedna prośba... może troszke się uniosłem, lecz mimo to mam nadziję że to opublikujecie, do odpisania...

prawda jest taka ze ludzie ze szczuczyna glosowali na pana Jarosława Augustowskiego a dzieki ludziom ze wsi przeszedl szczesny

Witam!!!

Panie burmistrzu i jestem bardzo zasmucony faktem, ze Pan reprezentuje Nasze Miasto przez 4 lata i jak zwykle nic Pan nie zrobi. jestem bardzo zrozpaczony

Prawdą jest również to, że nie wszyscy ze wsi głosowali na pana Sz, a ci z miasta albo nie głosowali albo tylko twierdzą, że głosowali na pana A.
Pan Szczęsny przynajmniej pofatygował się na wiejskie spotkania nie zawsze przyjemne, a pana Augustowskiego jakoś nie widziałem ani razu.
A tak po prawdzie to żaden z kandydatów na włodarza miasta nie powinien dostać mego głosu.
Może Szczuczyn nie zasługuje na gospodarza chłopa z j...i. Widać większości wraz z tymi, którzy nie poszli do głosowania (obojętne im jest kto zasiada we władzach gminnych bo zgadzają się na wszystko) podaba się obecny stan rzeczy. To co jest wystarczy do życia.
Wszak jacy mieszkańcy taki wódz.

Już niedługo ukaże się lista z imieniem i nazwiskiem tych dwulicowych wyborców

Pragne się zapytać dlaczego na debacie pan burmistrz sugerował wyborcom głosowanie na pana Gwiazdowskiego z Radziłowa, skoro mielismy swojego kandydata P. Rainko?

do "w imie dobru" ja sie nie dziwie ze ludzie głosowali na p. Gwiazdowskiego to porządny obywatel na poziomie ,a..

Nic nie zrobil przez 4 lata to i teraz nie zrobi

Szanowni wyborcy prawda jest taka, że to naród zdecydował. Mylicie się, co do opinii o naszym burmistrzu. Ja myślę, że jest to człowiek z honorem i idący środkiem prawdy. Przypominam, że dobra Szczuczyna sprzedali inni burmistrzowie i nie mało kasy dostało się do ich kieszeni prywatnych. Było by tak dalej, gdyby ten właśnie człowiek nie objął stanowiska burmistrza cztery lata temu. Objął gminę okradzioną i zadłużoną. Przez cztery lata musiał wyprostować wiele spraw po byłych burmistrzach. Błędy w tych sprawach ciągnęły się latami. Ja uważam, że obecny Pan Burmistrz to człowiek dla ludzi. Myślę, że to właśnie on troszczy się o dobro młodzieży, ale czy jest prawdą to co niektórzy piszecie. Osobiście mam całkowicie inne zdanie na temat jego osoby, niż wy. Wskażcie mi który z poprzednich burmistrzów tak przyjmował ludzi. Ich wiecznie nie było w Urzędzie Gminy, a jeśli już byli, to nie mieli zamiaru rozmawiać, bo jedni mieli za niskie pochodzenie, a inni byli za młodzi. Nie stać ich było na zwykłe dzień dobry na ulicy, a nade wszystko liczy się kultura osobista. Nie liczą się tytuły naukowe, lecz charakter człowieka. Wykształcenie zdobywamy dla siebie, które potrzebne jest w pracy, a w zwykłych kontaktach człowiek na stanowisku powinien być taki jak nasz Pan Burmistrz mądry uczciwy i tolerancyjny. Nie tylko on powinien myśleć o tym co zrobi się w Szczuczynie, to przecież i na nas ten obowiązek spoczywa. Rada miasta i całe społeczeństwo Szczuczyna wraz ze starosto grajewskim powinni wspierać jego poczynania, a nie kłaść mu kłody pod nogi. I jeśli wszyscy sprężymy się i wesprzemy dążenia burmistrza Szczuczyna Pana Waldemara Szczesnego wówczas możemy oczekiwać lepszego jutra w naszym mieście.

DO " **** " NIK NIE PISZE TU ŻE PAN GWIAZDOWSKI JEST ZŁY ! TYLKO NIC NIE ZROBI DLA SZCZUCZYNA BO MA SWÓJ RADZIŁÓW ! A TAK WOGÓLE TO GŁOSY PANA G. PRZESZŁY NA OSOBĘ KTÓRA POCHODZI Z KOLNA I W TYM WYPADKU JUŻ NAPEWNO SZCZUCZYN NIC NIE ZYSKA ! A JAK TO BY BYŁA OSOBA KTÓRA NA CODZIŃ MIESZKA W SZCZUCZYNIE TO BY DĄŻYŁA DO TEGO ABY COŚ ZROBIĆ !
A CO DO " MIESZKANKI SZCZUCZYNA " TO TY NAPENO MIESZKASZ W NASZYM MIEŚCIE .........................?????

Witam serdecznie! Widzę że Pan/Pani "m3fi$to" jest bardzo ostro nastwiony do naszego teraźniejszego burmistrza! Przejawia się to w bezsensownych odnośnikach jedynie do tych rzeczy które akurat nie wyszły! Prosiłbym o przypomnienie sobie za jaki bezcen były sprzedawane wcześniejsze nieruchomości, jeszcze przed objęciem burmistrzostawa przez Pana Wademara Szczesnego! Moim zdaniem i mam nadzieje, że nie tylko moim Pan Szczesny jest dobrym burmistrzem i należy to docenić, a nie zauwarzać i wytykać tylko to co się nam niepodoba ale proszę zwrócić uwagę na to co jest zrobione! Taki szczegół jak kosze na śmieci da się zrobić! Stary park? To co może trzeba drzewa powycinać??? nie no bezsens!!! Scena, hmm... to dobry pomysł wręcz bardzo dobry!!! A to, że właśnie rodowici mieszkańcy szczuczyna nie potrafią tego poszanować to chyba nie wina burmistrza!!! jestem osobą bezstronną i wierzę w to, że który z kandydatów nie zostałby wybrany to sprawowałby dobre rządy, ale jestem za tym aby dać teraz szansę dla Pana Szczesnego wykazać się teraz z odnowioną Radą, która miejmy nadzieje nie będzie tak jak stara działa na złość dla burmistrza, a potem i tak składała całą winę na niego!!! Wierzę w to, że te cztery lata będą owocowały w same sukcesy, i mam nadzieję że się nie zawiodę!!! Pozdrowiam tych którym się udało i tych którym się nie udało zagłosować na odpowiednią osobę!!!! PS Drogi Adminie mam nadzieję, że nie wyraziłem się w żadnej z wypowiedzi niecenzuralnie i mój koment zostanie dołączony!!! POZDRO ADMIN!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.