poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8507 wyświetleń

Wybił szybę i ukradł sprzęt

Za kradzież z włamaniem do samochodu odpowie 25-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna pod koniec grudnia wybił szybę w samochodzie i ukradł z niego radioodtwarzacz i CB-radio o łącznej wartość 200 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego policjanci otrzymali pod koniec grudnia.  Opel zaparkowany był na osiedlowym parkingu w Prostkach. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że sprawca pod osłoną nocy wybił szybę w drzwiach pojazdu i ukradł radioodtwarzacz i CB-radio. Wartość skradzionego sprzętu został oszacowana na 200 złotych. 

Policjanci prowadząc czynności operacyjne ustalili, że za to przestępstwo odpowiedzialny jest 25-letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Nie kwestionował swojej winy.  Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (1)

Ta 10 lat za takie coś A jak kradno po 1000 albo wieceji I to na oczach to nic niepewnego robią a cojak zmusza człowieka do takiego zachowania wiecie Hu. Ja wiecie Polski zad sami na kradną A reszta niech bieduje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.