niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10034 wyświetleń

Wspomnienia ZS w Szczuczynie


10 lipca br. w późnych godzinach nocnych, uczniowie Technikum w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie, wrócili z trzydniowego wyjazdu zawodoznawczego w ramach projektu "Od ucznia do profesjonalnego mechanika".


Przyszli specjaliści odbyli wizytę w zajmującym powierzchnię 23 ha Zakładzie Fiata Auto Poland w Tychach. Zobaczyli proces montażu pojazdu od szkieletu nadwozia aż po test stanowiskowy gotowego samochodu.


Kolejnym punktem było odbycie lekcji historii w Auschwitz – Birkenau, gdzie poznali dramat ludzi przebywających w obozie zagłady w latach 1940 - 1945. Następnie uczestnicy  wyprawy podziwiali uroki Krakowa nocą. Grupa odwiedziła Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej, gdzie uczniowie ze szczuczyńskiej placówki mogli zapoznać się z innowacyjnym procesem powstawania miejskich pojazdów samochodowych.

 


Komentarze (5)

Wycieczka jak i kazdy jej element byly superanckie :D
A Krakow.....jest po prostu przepiękny.Noc dodaje temu miastu nieprawdopodobny urok.Krakowska Starowka robi niesamowite wrazenie.Polecam to cudowne miasto kazdemu. :D

wyjazd zawodoznawczy był świetny, mnóstwo niezapomnianych wrażeń. cudo :D

Wyjazd był poprostu przedni :)

było naprawdę fajnie

było bardzo fajnie,ciekawie,atrakcyjnie oraz bardzo dobra organizacja i opieka ze strony nauczycieli. dzięki wszystkim za miło spędzony czas na wycieczce oraz za wybranie fajnego hotelu w Tychach ze spa za darmo oraz bardzo pyszne posiłki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.