Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 3767 wyświetleń

Wspólna modlitwa za Ojczyznę w Parku Solidarności

28 listopada br. o godz. 14.00 w Parku Solidarności w Grajewie przez wstawiennictwo Królowej Polski oraz św. Andrzeja Boboli wierni prosili Boga o szczególną ochronę naszej Ojczyzny i Boże błogosławieństwo dla Polaków.


30 listopada przypada 430. rocznica urodzin św. Andrzeja Boboli - patrona Polski. Z tej okazji Wspólnota Wojowników Maryi, formująca się przy parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie zaprosiła do udziału w modlitwie.

- Widzimy, co dzieje się na wschodniej granicy Polski. Widzimy wszyscy, jak bardzo potrzebna jest Polsce szczególna modlitwa, szczególny szturm do nieba przez wstawiennictwo Królowej Polski i świętego Andrzeja Boboli. Proszę, abyście razem z nami - Wojownikami Maryi - na całym świecie, gdziekolwiek są nasze wspólnoty, Polacy, ludzie dobrej woli, którym zależy na tym, aby prosić Boga o szczególną ochronę naszej Ojczyzny, rozpoczęli potężną nowennę do świętego Andrzeja Boboli - zachęca w internetowym wystąpieniu Salezjanin ks. Dominik Chmielewski, twórca i duchowy, opiekun formacji Wojownicy Maryi.

Wielka Nowenna do św. Andrzeja Boboli rozpoczęła się 22 listopada, zakończy się 30 listopada, zwierzeniem Polski modlitwą Pod Twoją obronę.

 

e-Grajewo.pl

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (19)

?Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie?.

A mieli szturmować!!!

Kazik ty chyba nie jesteś wiary chrześcijańskiej

Dwóch Mieczy z zapowiedzi chyba nie było...

To cytaty z biblii, swoją drogą dość znane - jak najbardziej to chrześcijańskie tezy, jednak niekonieczne są respektowane przez chrześcijan.

Kazik to prawda.Nic na pokaz.

Samozwańcza wspólnota księdza Dominika Chmielewskiego nie jest podobno uznawana przez Kościół katolicki. Radzę poczytać trochę na ten temat. Dobrze Kazik napisałeś. Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Nie módlcie się na pokaz. Tak mówi Pismo Święte.

A gdzie te dwa nagie miecze, ktore u krzyzakow zwiastowaly wrozbe zwyciestwa ?

NA PEWNEGO POLAKA
? Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! ?
raz Polak skandował
i popatrzył nań Kościuszko,
i się zwymiotował.
1934r.

to ci niezaszczepieni...Pan ich uchroni

A dlaczego nie w kościele? Wszystko na pokaz.

Jestem katoliczką,wierzącą i praktykujacą.Myślę szanowni Grajewianie ,że musimy wybudować jeszcze jeden kościół.Widocznie za mało miejsca jest w czterech kościołach na modlitwę .Trzeba afiszować po parkach i pokazać kto jest mniej lub bardziej wierzący. Wojownicy Maryi, Rycerze J.P.- co to jest? Następna sekta.Proszę poczytać o Legionach Chrystusa i temu podobnych.Czym to się kończy?Widocznie kościół robi wszystko, żeby odciągnąć od siebie tych ,którzy są jeszcze normalnymi wyznawcami.Szanowni kapłani.Macie tyle miejsca na modlitwę i my wszyscy wierzący jesteśmy wojownikami Maryi,nawet Ci którzy nie afiszują po mieście.

To coś na podobieństwo Legionów Chrystusa z Watykanu?Tam założycielem był ks. Marciala Maciela Degollado. I też w swoich szeregach skupiał tylko mężczyzn.Radzę poczytać.

Ola, zapraszam do czytania Biblii. Zrozumiesz, że w kościele katolickim jest bardzo wiele do naprawy. Ostatnio niestety polski kościół katolicki mocno zbliżył się do zachowań partyjnych (kościół narodowy) i oddalił się od przestrzegania dogmatów wiary chrześcijańskiej.

Tubylec, to on byl z LGBT-? na ktore pluje i szczuje kosciol katolicki .

lgbt - a tfuu.. tak?
żeby na mszy było widac ile osób w kościele to lgbt, łącznie z księżmi, to świeciłoby z mbnp na centrum byłoby widać i odwrotnie - z trójcy na alternatywach...

A może byśmy w Polsce utworzyli nowy kościół chrześcijański, za zgodą papieża i podległy bezpośrednio papieżowi. Ten kościół katolicki, który teraz mamy odchodzi od dogmatów wiary chrześcijańskiej, a w zasadzie już jest podległy PiS. Ten kościół staje się kościołem narodowym i partyjnym. Ja nie chcę kościoła narodowo-partyjnego. Ja jestem chrześcijaninem i nie chcę być marionetką kościoła partyjnego.

Poldek to nie kosciol jest podlegly pisowi,tylko pis -kosciolowi.

Tu chodzi o wpływy i ochronę przez wszechwładny kościół katolicki w Polsce. /

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.