środa, 19 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 14944 wyświetleń

Wschodząca gwiazda modelingu

Wschodząca gwiazda polskiego modelingu w sesji dla Telva Magazine!

Sylwia Płochocka z Grajewa, znana z paryskich wybiegów twarz agencji United for Models, wystąpiła w sesji zdjęciowej dla wrześniowego numeru hiszpańskiego magazynu Telva.

 

Sesja pt. „Reina de la campina" (Królowa na wsi) utrzymana jest w sielskim, retro klimacie. Stylizacje inspirowane są klasycznym, brytyjskim stylem, który jak żaden inny na świecie, potrafi w elegancki sposób połączyć wytworne materiały z pozornie nieszlachetnymi wzorami. W sesji znalazły się wszystkie składniki garderoby kojarzące się z angielskim, królewskim szykiem - tweed, futra, perły, pastelowe płaszczyki i kwiaty.

Zdjęcie tytułowe przypomina modę lat 60-tych i przewrotnie łączy elegancję z obowiązkowymi na wsi elementami stroju - elegancka chusta na głowie, zawiązana w starym stylu pod szyją zestawiona jest z piękną torebką i... gumowcami, ale to nie jedyna szokująca modowa kompilacja autorstwa Gabrieli Bilbao na fotografiach Esperanzy Moya.

Klasyczna, tweedowa garsonka ożywiona została zadziornie dobraną punkową bokserką Sex Pistols z wizerunkiem królowej Elżbiety, spodnie dzwony skonfrontowane zostały z wytworną peleryną, a naszyjnik z pereł doskonale prezentuje się w towarzystwie pierścionka z kolcami.

Cieszymy się, że ta oryginalna sesja odbyła się z udziałem polskiej modelki, której wróżymy międzynarodową karierę.

 

D. P. / materiały prasowe
http://www.maxmodels.pl/

wtorek, 18 czerwca 2024

Nauka przygotowywania sushi

poniedziałek, 17 czerwca 2024

Koncert kameralny w Ostrymkole 2024

Komentarze (5)

Przepięknie!!!! Gratulacje dla Sylwi!

No ładna dziewczyna! ale nie podziwiam kariery modelek, bo to strasznie głupia praca, ale laska ładna, trzeba przyznać.

Gratulacje, Sylwia trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.