sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9092 wyświetleń

Wraca moda na świetlice

Dla zapewnienia zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich niezbędne jest zapewnienie wielofunkcyjności rolnictwa i wsi, zwiększenie funkcji gospodarczych  i społecznych wsi, ochrony środowiska na obszarach wiejskich, ograniczenie bezrobocia oraz poprawa warunków życia ludności wiejskiej.
Podstawowym kierunkiem rozwoju w zakresie poprawy poziomu życia w sferze społecznej jest podnoszenie poziomu kulturalnego wśród mieszkańców małych miejscowości. Dobry przykład daje Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej gm. Szczuczyn. ( foto1,2,3,4,5,6,7)

W ramach Projektu Integracji Społecznej w szkole działa świetlica wielofunkcyjna. Do udziału w różnorodnych zajęciach zapraszamy do nas dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zapewniamy twórcze spędzanie wolnego czasu
- dyrekcja szkoły


Od pierwszych dni grudnia rozpoczęła swoją działalność świetlica "Św.Mikołaja" w Wojewodzinie.

W odremontowanym przez pracowników Gminy Grajewo budynku po byłej szkole podstawowej rozpoczęła swoją działalność świetlica dla dzieci i młodzieży.
W trakcie zajęć najmłodsi mogą poznawać różne techniki plastyczne, grać w gry stolikowe, uczestniczyć w nauce gry w szachy, uzyskać pomoc w odrabianiu lekcji, jak również grać w tenisa stołowego. (foto 8 )

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (2)

Piękna sprawa, świetna integracja społeczności lokalnej. Wielkie gratulacje dla Dyrekcji szkoły w Niedźwiadnej.

Gratulacje realizacji projektu!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.