czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9440 wyświetleń

WOŚP w Szczuczynie

9 stycznia w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Szczuczyna odbyła się zbiórka pieniędzy na aparaturę medyczną dla chorych dzieci. Kwestę zorganizowali nauczyciele z Zespołu Szkół w Szczuczynie.

Mieszkańcy Szczuczyna byli tak samo hojni jak przed rokiem. Wicedyrektor Zespołu Szkół w Szczuczynie Pani Anna Jagusz poinformowała nas, iż w sumie uzbierano 2945,49 zł.

Organizatorzy postanowili zrobić zbiórkę także 10 stycznia w samej Szkole, licząc na dodatkowe datki od zaangażowanej w pomoc maluchom młodzieży.

v.s.
e-Grajewo.pl

czwartek, 21 września 2023

Burmistrz zaprasza na spotkanie (22.09)

Komentarze (5)

W Szczuczynie jest 4 tys.mieszkanców a zebrano 3 tys pln za to w Grajewie jest ich okolo 20 tys a zebrano jedynie 9 tys pln pod względem statystyk jesteśmy lepsi pozdrawiam.

Owszem, ludzie byli chojni, ale burmistrz ani organizatorzy nie pomysleli o jakichkolwiek atrakcjach, np. zaproszeniu jakiegoś zespołu na występ, fajerwerkach, czy światełku do nieba, tak jak to było w Grajewie czy w innych miastach. To może zachęciłoby nas jeszcze bardziej do dawania datków.

nie zapomnijcie, doadać, żę i nawet na Rancho zbierano na WOŚP ;-) z Przemkiem Jaguszem na czele

co tu gadac.lepiej dawac

eliza zgadzam sie z toba.zero organizacji.wladze zawiodly.ale do tego powinnismy sie juz przyzwyczaic!!!swiatelko do nieba i fajerwerki chyba nie sa az takie drogie.mysle ze znalazlyby sie na to jakies pieniadze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.