Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10925 wyświetleń

"Wołyńskie Słowiki" 12 XII

Miejski Dom Kultury w Grajewie

oraz Wspólnota Polska. Odział w Łomży

zaprasza na

“MISTERIUM BOŻONARODZENIOWE”

w wykonaniu

“WOŁYŃSKIE SŁOWIKI”

z Łucka na Ukrainie

(sobota) 12 Grudnia 2009 r. godzina 17.00

WSTĘP WOLNY!

Sala Widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Grajewie

ul. Wojska Polskiego 20

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (6)

ta k piekny wystep dali młodzi, ze wzruszenie wzięły górę. Szkoda tylko, ze na sali dało sie odczuć pustke, poza nieliczną grupa widzów. Co nas interesuje? czym nas zachcecic? Wstyd ze w ramach wspolpracy Grajewskiego zerspolu piesni i tanca z zespolem "Wołynskie Słowiki" zabrakło osob z z naszego zespolu dzieciecego i mlodziezowego, nie mowiac juz o jakichkolwiek wladzach.... Przykro nam mieszkancom bo lekcewazenie dalo sie odczuć. Piekny koncert, warto było obejrzec, posłuchac , aby wiecej i czesciej bo grajewskei tamburmajorki juz staly sie nudąąąąą.

Wystep wspaniały Poderwał publiczność z krzeseł. Bawiliśmy sie wrazz zespołem .Owacje na stojąco.Szkoda tylko, ze mieszkańców Grajewa była garstka na widowni. Gdyby ogłoszono,ze przed występem będzie degustacja czegos za darmo lub będą rozdawane jakieś ''cacka'' wówczas ludzie waliliby drzwiami i oknami. A przeciez kapeli z Wiktorowej juz nie da się słuchac .Bawiliśmy sie na tym występie świetnieOwacje zespół zebrał a stojąco. Gratulacje organizatorom i wykonawcom,.Amoze udało by sie zorganizowac w okresie letnim częściej pikniki nie koniecznie połączone z występami .Mam nadzieję,ze wystarczylby dobry DJ. Przeciez w Grajewie mozna umrzeć z nudów.JA

Piękny występ

POP słabo sie rozglądałeś (aś). Był v-ce burmistrz i Przewodniczący Komisji Kultury, tylko tym razem nie siedzieli w pierwszym rzędzie. Swoją drogą to śmieszne, że brak władz tak Ci nie daje spokoju. Ja jak idę na koncert to patrzę na to co się dzieje na scenie, a nie rozglądam sie kto przyszedł, a kto nie. Władze to też ludzie i czasami mają sprawy ważniejsze lub po prostu chcą odpocząć. Bywanie na wszystkich imprezach tylko po to, aby nacieszyć oczy innych chyba nie leży w ich przydziale obowiązków. W końcu koncert był dla mieszkańców miasta, a nie tylko dla władz.

było mało ludzi...widziałam

Dziękujemy za te piękne słowa. Bardzo mi się spodobalo w Grajewo.Organizacja była przepiękna.
Dyiekujemy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.